Babyono Szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt niebiesko-biały, 1 zestaw

Marka: BABYONO
Dostępny
8,70

O produkcie: Babyono Szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt niebiesko-biały, 1 zestaw

100051679

Opis

Babyono Szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt niebiesko-biały, 1 zestaw to komplet przydatnych akcesoriów do pielęgnacji delikatnych włosków maluchów. Szczotka ma miękkie włosie, a grzebyk – zaokrąglone ząbki.


Właściwości

  • Wymiary szczotki: 15,5 x 4 cm
  • Wymiary grzebienia: 15 x 3 cm
  • Zestaw pomocny w walce z ciemieniuchą.
  • Akcesoria mogą być używane już od pierwszych dni życia niemowlęcia.
  • Szczotka i grzebień są wyjątkowo lekkie i poręczne.

Chcesz zapewnić swojemu dziecku najlepszą opiekę już od pierwszych chwil od narodzenia? Zestaw Babyono szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt będzie niezwykle przydatny w pielęgnacji maluszka. Akcesoria w łagodny sposób rozczesują kosmyki i jednocześnie masują skórę głowy. Szczotka ma miękkie włosie, dzięki czemu jest wyjątkowo delikatna dla najwrażliwszego naskórka. Wyróżnia się także właściwościami antystatycznymi, nie doprowadza do elektryzowania się włosków.

Zestaw Babyono szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt może służyć do usuwania zrogowaciałych złogów tłustego naskórka (ciemieniuchy). Akcesoria wyposażono w ergonomiczne, wyprofilowane i antypoślizgowe rączki, dzięki czemu pielęgnacja staje się komfortowa nie tylko dla samego maluszka, lecz także dla rodziców. Grzebyk ma zaokrąglone ząbki – nie podrażnia naskórka. Produkty wykonano z dobrej jakości tworzywa, które łatwo się czyści. Można je myć w wodzie z dodatkiem delikatnego żelu/mydła (najlepiej tego samego wykorzystywanego w kąpieli dziecka).


Skład

Opakowanie zawiera szczotkę i grzebień.

Jak stosować

Używać zgodnie z przeznaczeniem.

Przeznaczenie

Szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt.

Producent

Babyono
ul. Kowalewicka 13,
60-002 Poznań,
Polska


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.