ActivePlast Functional, plastry na płaski brzuch, 6 sztuk

Dostępny
23,67

O produkcie

100017937

Innowacyjne plastry kosmetyczne powoli uwalniające (od 12 do 24 godzin) aktywne składniki, które działają na zasadzie drenażu skóry, co pomaga efektywnie zwalczać odkładający się tłuszcz na brzuchu i biodrach. Aktywne składniki produktu pomagają pobudzid mikrokrążenie skóry.

Właściwości

Składniki aktywne: zielona kawa, wyciąg z ananasa, wodorosty morskie laminaria.

  • redukują tkankę tłuszczową
  • wygładzają i ujędrniają skórę
  • pobudzają mikrokrążenie skóry
  • oparte na naturalnych składnikach

Skład INCI

Akrylany / VA kopolimery ( klej ), ekstrakt z wodorostów morskich laminaria, glikol propylenowy, gliceryna, ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego, ekstrakt z zielonej kawy, wyciąg z ananasa, polisorbat 20, polisorbat 60, ekstrakt z ginkgo biloba, nikotynian metylu.

Jak stosować

Przed aplikacją upewnij się, że skóra jest czysta i sucha. Wyciągnij plaster zopakowania, usuń część ochronną zwracając uwagę aby nie dotknąd i nie ubrudzić powierzchni klejącej i umieść plaster w newralgicznym miejscu. Następnie zdejmij niebieską powłokę zabezpieczającą i pozostaw aktywnie działający plaster na skórze od 12 do 24godzin.

Przeznaczenie

Brzuch, uporczywe obszary, wyszczuplanie i ujędrnianie sylwetki.

Ostrzeżenia

Bezpieczeństwo: zaleca się przerwanie stosowania jeśli pojawi się podrażnienie. Chronić przed dziećmi. Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę

Pojemność

Opakowanie zawiera 6 plastrów kosmetycznych.

Producent

Ntrade,
ul. Kolejowa 5a,
58-124 Marcinowice

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.