ActivePlast Thermal, plaster rozgrzewający z arniką i czarcim pazurem, 1 sztuka

Plaster rozgrzewający z arniką, korą i czarcim pazurem, przeciwbólowy.

Wielkość opakowania - plastry
 • Wyprzedane

  ActivePlast Thermal, plaster rozgrzewający z arniką i czarcim pazurem, 1 sztuka
  1
 • Wyprzedane

  Active Plast Thermal plastry rozgrzewające przeciwbólowe z arniką i czarcim pazurem, 50 szt.
  50

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

11,12

O produkcie: ActivePlast Thermal, plaster rozgrzewający z arniką i czarcim pazurem, 1 sztuka

100016595

Opis

Plaster rozgrzewający przeciwbólowy z arniką i czarcim pazurem.

Właściwości

ARNIKA - Ten naturalny składnik ma właściwości kojące. Zawarte w nim flawony działają skutecznie na krążenie, wzmacniając układ naczyniowy.

CZARCI PAZUR - Czarci pazur to roślina o szczególnych właściwościach. Wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwzapalne. Jest stosowana w leczeniu bólu reumatycznego, bólu mięśniowo-szkieletowego, w przypadku skręceń i różnych chorób skóry.

WIERZBA - Kompleks roślinny obecny w ekstraktach z wierzby charakteryzuje się wysokimi właściwościami przeciwzapalnymi. Jest stosowany w leczeniu reumatyzmu, bólu stawów i mięśni oraz bólu pleców


Skład

Kopolimer akrylowy (acrylates copolymer), wyciąg z arniki górskiej (arnica montana extract), czarci pazur (harpagophytum procumbens), gliceryna (glycerin), ekstrakt z kory wierzby białej (salix alba bark extract), eter butylowy kwasu waniliowego (vanillyl butyl ether).

Jak stosować

Plaster stosować na dokładnie umytą i wysuszoną skórę. Należy zdjąć folię ochronną plastra i przykleić na skórę. Nie pozostawiać plastra na skórze dłużej niż 24 godziny.

Ostrzeżenia

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia. Przechowywać w temperaturze pokojowej poniżej 25 ° C. Przechowywać w opakowaniu i poza zasięgiem dzieci. Tylko do użytku zewnętrznego, zgodnie z instrukcją. Produkt jednorazowego użytku Plaster nie może być stosowany na rany, miejsca pooperacyjne oraz na wrażliwą skórę. Nie należy stosować plastra jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na zawarte w nim składniki lub cierpi na przewlekłe choroby skóry. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie stosować dłużej niż 4 kolejne dni. Pozostawiony przez dłuższy czas może powodować podrażnienie skóry. W przypadku jakichkolwiek nietypowych reakcji skórnych należy przerwać stosowanie i zasięgnąć porady lekarza. Po każdym użyciu plastra dokładnie umyć ręce mydłem i ciepłą wodą. Nie stosować u dzieci poniżej 14 roku życia.

Dystrybutor

NTRADE SP. Z O.O.

Producent

NTRADE sp. z o.o.
ul. Kolejowa 5a
58-124 Marcinowice

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.