Pharmovit Clean Label ADEK-Vit Softgel Active, suplement diety, 60 kapsułek miękkich

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

27,69

O produkcie: Pharmovit Clean Label ADEK-Vit Softgel Active, suplement diety, 60 kapsułek miękkich

100045469

Opis

Pharmovit Clean Label ADEK-Vit Softgel Active, suplement diety, 60 kapsułek miękkich to suplement diety stosowany w celu uzupełnienia codziennej diety w witaminy rozpuczczalne w tłuszczach (ADEK).


Właściwości

Pharmovit Clean Label ADEK-Vit Softgel Active, suplement diety, 60 kapsułek miękkich to miękkie, olejowe kapsułki z witaminą K pochodzącą z fermentacji, witaminą D z lanoliny owczej wełny i naturalną formą witaminy E.

Witamina A pomaga w zachowaniu zdrowej skóry oraz w utrzymaniu prawidłowego widzenia.

Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystaniu wapnia i fosforu, w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz w utrzymaniu zdrowych kości, zębów.

Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi.

Ze względu na to, że witaminy A, D, E i K należą do substancji rozpuszczalnych w tłuszczach, wewnątrz kapsułki znajduje się olej, który pomaga w ich prawidłowym wchłanianiu.

Suplement diety przeznaczony wyłącznie dla osób zdrowych powyżej 75 roku życia.


Tabela

Składniki w porcji dziennej
1 kapsułka
Witamina A 800,00 µg (100% RWS)*
Witamina D 100,00 µg/4000 IU (2000% RWS)*
Witamina E 12,00 mg (100% RWS)*
Witamina K 50,00 µg (66% RWS)*

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia


Skład

Składniki: Olej słonecznikowy, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, witamina E (D-alfa tokoferol), witamina K (menachinon), witamina D (cholekalcyferol), witamina A (palmitynian retinylu).


Jak stosować

Doustnie. 


Dzienne spożycie

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę dziennie w trakcie posiłku. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.


Przeznaczenie

Suplementacja witamin rozpuszczalnych w tłuszczach.


Ostrzeżenia

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol). Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.  Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.


Producent

Pharmovit Dystrybucja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Kostrogaj 9D,
09-400 Płock,
Polska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.