Aksobrex Unipharm, suplement diety, 30 tabletek

Dostępny
36,94

Klienci kupili również

Suplement diety, zawiera lecytynę, która została otrzymana z soi.
Suplement diety kapsułkach doustnych z witaminą D3 w dawce 2000 j.
Suplement diety, zawiera wit. C, która wpływa na redukcję zmęczenia.

O produkcie: Aksobrex Unipharm, suplement diety, 30 tabletek

100013686

Opis

Aksobrex Unipharm jest suplementem diety zawierającym cytykolinę. Wspomaga układ nerwowy.

Właściwości

Aksobrex Unipharm to preparat przeznaczony do stosowania przez osoby dorosłe, które chcą zatroszczyć się o funkcjonowanie układu nerwowego. Uzupełnia on dietę w cytykoliny. Zawierają ją również inne preparaty na układ nerwowy – ten składnik aktywny wspiera procesy myślowe oraz sprawność umysłową. Cytykolina to zasady azotowe cytozyny oraz rybozy, pirofosforanu i choliny – substancje tworzące strukturę kwasów nukleinowych (DNA i RNA). Dzięki temu wspomaga ona funkcjonowanie układu nerwowego i zachodzących w nim procesów.

  • Pomaga zapobiegać śmierci komórek nerwowych oraz wspiera leczenie deficytów neurologicznych.
  • Wspomaga stymulację układu nerwowego oraz jego zdolności poznawcze.
  • Pomaga równoważyć produkcję neuroprzekaźników, a także ochronę układu nerwowego przed uszkodzeniami oksydacyjnymi postępującymi wraz z wiekiem.

Aksobrex Unipharm, podobnie jak inne suplementy na układ nerwowy z cytykoliną w postaci soli wewnętrznej w składzie, może być stosowany, aby wesprzeć funkcje poznawcze, sprawność myślenia, a także przez osoby po udarach. Dzieje się tak, gdyż składnik ten bierze udział w biosyntezie białek oraz przekazywaniu informacji w komórce. Gdy ulega rozpadowi, uczestniczy w szlakach metabolicznych – zwłaszcza tych przebiegających w układzie nerwowym. 

Jak dawkować Aksobrex Unipharm?

Zgodnie z zaleceniami producenta należy połykać 1 tabletkę tego preparatu 1 lub 2 razy dziennie.

Kiedy brać Aksobrex Unipharm?

Tabletki należy połykać podczas posiłku.

Z czym nie łączyć Aksobrex Unipharm?

Tego suplementu diety nie można spożywać, stosując jednocześnie leki zawierające w składzie centrofenoksynę. Cytoklina znajdująca się w tym preparacie może też zwiększać działanie farmaceutyków L-Dopa.

Jak działa Aksobrex Unipharm?

Ten suplement uzupełnia dietę w składniki wspomagające biosyntezę białek oraz przekazywanie informacji w komórce. Wspierają one zdolności poznawacze, produkcję neuroprzekaźników i pracę układu nerwowego.


Tabela

składniki 1tabletka 2tabletki
cytykolina 250mg 500mg

Skład

Składniki: substancje wypełniające (fosforany wapnia, celuloza), cytykolina (sól wewnętrzna cytydyno 5’-pirofosforanu choliny, 5’-(trójwodoro difosforano) P’-[2-(trimetyloamonio)etylo] estru cytydyny),stabilizator (poliwinylopolipirolidon), substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasówtłuszczowych, talk, dwutlenek krzemu).

Jak stosować

podczas posiłku

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli: 1 tabletka 1 - 2 razy dziennie podczas posiłku.

Przeznaczenie

Preparat wspomaga procesy, które odgrywają znaczącą rolę w biosyntezie białek oraz przechowywaniu i przekazywaniu informacji w komórce.

Ostrzeżenia

Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się stosowania suplementu łącznie z lekami zawierającymi centrofenoksynę. Cytykolina wchodzi w interakcje z niektórymi lekami, zwiększa działanie leków L-Dopa. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci.


Waga

masa netto: 30 tabletek

Producent

Unipharm Holdings Sp. z o.o.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.