Aksobrex Unipharm, suplement diety, 30 tabletek

Dostępny
27,90
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100013686

Aksobrex Unipharm jest suplementem diety zawierającym cytykolinę. Wspomaga układ nerwowy.

Właściwości

Aksobrex Unipharm zawiera cytykolinę – związek składający się z zasady azotowej - cytozyny oraz rybozy, pirofosforanu i choliny. Zasady azotowe to podstawowe składniki strukturalne kwasów nukleinowych (DNA i RNA), które odgrywają znaczącą rolę w biosyntezie białek oraz przechowywaniu i przekazywaniu informacji w komórce. Po spożyciu cytykolina rozkłada się na cholinę i cytydynę, substancje naturalnie występujące w organizmie, które ulegają dalszym przemianom i uczestniczą w różnych szlakach metabolicznych m.in. w układzie nerwowym, w tym w mózgu.

Tabela

składniki 1tabletka 2tabletki
cytykolina 250mg 500mg

Skład

Składniki: substancje wypełniające (fosforany wapnia, celuloza), cytykolina (sól wewnętrzna cytydyno 5’-pirofosforanu choliny, 5’-(trójwodoro difosforano) P’-[2-(trimetyloamonio)etylo] estru cytydyny),stabilizator (poliwinylopolipirolidon), substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasówtłuszczowych, talk, dwutlenek krzemu).

Jak stosować

podczas posiłku

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli: 1 tabletka 1 - 2 razy dziennie podczas posiłku.

Przeznaczenie

Preparat wspomaga procesy, które odgrywają znaczącą rolę w biosyntezie białek oraz przechowywaniu i przekazywaniu informacji w komórce.

Ostrzeżenia

Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się stosowania suplementu łącznie z lekami zawierającymi centrofenoksynę. Cytykolina wchodzi w interakcje z niektórymi lekami, zwiększa działanie leków L-Dopa. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci.

Waga

masa netto: 30 tabletek

Producent

Unipharm Holdings Sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.