Allergyl, antyalergiczny spray ochronny, 200 dawek. Data ważności 2022-01-31

Dostępny
16,93
Darmowa dostawa od 199,00 zł

O produkcie

200003994

Allergyl to spray ochronny antyalergiczny do nosa w postaci proszku, o klinicznie przebadanym działaniu i unikalnej kompozycji, która ma na celu szybką i skuteczną ochronę przed objawami kataru siennego i innymi alergenami wziewnymi, takimi jak pyłki roślin, kurz domowy i sierść zwierząt.

*****

Ostrzeżenia

Nie stosować jeśli pierścień zabezpieczający butelkę jest uszkodzony.Zawsze należy zakładać zakrętkę i przechowywać produkt w suchym miejscu. Należy zużyć w ciągu 6 miesięcy po pierwszym otwarciu butelki. Nie stosować w razie uczulenia na jakikolwiek składnik produktu. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli proszek dostanie się do oczu należy przemyć je wodą. Jeśli wystąpią jakiekolwiek działania niepożądane należy skonsultować się z lekarzem. Nie przemywać butelki wodą ani innym płynem,gdyż może to spowodować zablokowanie zakrętki.

*****

Producent

Nasaleze Ltd. Unit 3, Woodside House, Ballafletcher Business Park,Douglas, Isle of Man, IM4 4QE, Wielka Brytania

*****

Skład

sproszkowana celuloza pochodzenia roślinnego, sproszkowana mięta

*****

Jak stosować

Delikatnie wydmuchać nos; wstrząsnąć butelkę przed każdym użyciem; zdjąć nakrętkę; włożyć końcówkę dozownika butelki do jednego otworu nosowego i nacisnąć butelkę. Podczas aplikacji produktu do otworu nosowego należy wykonać delikatny wdech. Czynność powtórzyć do drugiego otworu nosowego. Produkt należy zaaplikować po każdym wydmuchaniu nosa.

*****

Właściwości

Sproszkowana celuloza, składnik produktu Allergyl w zetknięciu z naturalnie wilgotną błoną śluzową nosa tworzy żelowy film ochronny. Bariera ochronna zapobiega przed kontaktem błony śluzowej nosa z alergenami wziewnymi, a następnie zapobiega uwolnieniu histaminy z komórek tucznych.
Produkt tworzy naturalną barierę na błonie śluzowej nosa, która ogranicza kontakt błony śluzowej nosa z alergenami wziewnymi, zapobiegając reakcji alergicznej.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.