Allergyl, antyalergiczny spray ochronny, 200 dawek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

31,38

O produkcie: Allergyl, antyalergiczny spray ochronny, 200 dawek

100010628

Opis

Allergyl to spray ochronny antyalergiczny do nosa w postaci proszku, o klinicznie przebadanym działaniu i unikalnej kompozycji, która ma na celu szybką i skuteczną ochronę przed objawami kataru siennego i innymi alergenami wziewnymi, takimi jak pyłki roślin, kurz domowy i sierść zwierząt.

Właściwości

Sproszkowana celuloza, składnik produktu Allergyl w zetknięciu z naturalnie wilgotną błoną śluzową nosa tworzy żelowy film ochronny. Bariera ochronna zapobiega przed kontaktem błony śluzowej nosa z alergenami wziewnymi, a następnie zapobiega uwolnieniu histaminy z komórek tucznych.
Produkt tworzy naturalną barierę na błonie śluzowej nosa, która ogranicza kontakt błony śluzowej nosa z alergenami wziewnymi, zapobiegając reakcji alergicznej.

Skład

sproszkowana celuloza pochodzenia roślinnego, sproszkowana mięta

Jak stosować

Delikatnie wydmuchać nos; wstrząsnąć butelkę przed każdym użyciem; zdjąć nakrętkę; włożyć końcówkę dozownika butelki do jednego otworu nosowego i nacisnąć butelkę. Podczas aplikacji produktu do otworu nosowego należy wykonać delikatny wdech. Czynność powtórzyć do drugiego otworu nosowego. Produkt należy zaaplikować po każdym wydmuchaniu nosa.

Ostrzeżenia

Nie stosować jeśli pierścień zabezpieczający butelkę jest uszkodzony.Zawsze należy zakładać zakrętkę i przechowywać produkt w suchym miejscu. Należy zużyć w ciągu 6 miesięcy po pierwszym otwarciu butelki. Nie stosować w razie uczulenia na jakikolwiek składnik produktu. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli proszek dostanie się do oczu należy przemyć je wodą. Jeśli wystąpią jakiekolwiek działania niepożądane należy skonsultować się z lekarzem. Nie przemywać butelki wodą ani innym płynem,gdyż może to spowodować zablokowanie zakrętki.

Dystrybutor

GLENMARK PHARMACEUTICALS SP. Z O.O.

Producent

Nasaleze Ltd. Unit 3, Woodside House, Ballafletcher Business Park,Douglas, Isle of Man, IM4 4QE, Wielka Brytania

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.