Antiscarin, ochronny plaster na blizny po cesarskim cięciu, 1 sztuka

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

134,04

O produkcie

100010580

AntiScarin to pierwszy plaster na blizny, łączący skuteczność silikonu z presoterapią (masażem uciskowym).

Właściwości

Plastry AntiScain działają, dzięki zastosowaniu żelu silikonowego, który zapewnia wilgotność oraz elastycznego materiału tzw. ”drugiej skóry”, który pozwala na uzyskanie efektu masażu uciskowego, które razem tworzą doskonałe warunki do rehabilitacji blizn.

Skład

polidimetylosiloksany, elastan, poliuretan, polietylen, papier 80 g

Jak stosować

Należy umieścić plaster AntiScarin na suchej, czystej prawidłowo zagojonej skórze. W razie potrzeby dotnij plaster do pożądanej długości, zdejmij folię ochronną i umieść plaster w miejscu, w którym znajduje się blizna, z uwzględnieniem 1cm marginesu z każdej strony. Strona klejąca musi stykać się ze skórą. Plaster należy nosić przynajmniej 12h/dzień. W przypadku braku tolerancji, stosować stopniowo, począwszy od 4h/dzień, następnie 6h/dzień, do 24h/dzień (zalecane). Plaster cechuje elastyczność: w miarę możliwości naciągnij plaster wywierając nacisk na skórę, co spowoduje połączenie skuteczności silikonu z presoterapią (drenażem limfatycznym skóry/masażem uciskowym). Plaster należy stosować na czystą skórę, nie stosować na maści lub zasypki.

Przeznaczenie

Na blizny po cesarskim cięciu.

Producent

Laboratoire Saint-Hugon
Chemin de la Cressonniere
38210 Tullins, FRANCE

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.