Antyperspirant, roll-on, przeciw poceniu, 60 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

13,18

O produkcie: Antyperspirant, roll-on, przeciw poceniu, 60 ml

100007418

Opis

Antyperspirant roll-on jest zaawansowanym dermokosmetykiem przeznaczonym do stosowania miejscowego(na skórę pach, stóp i dłoni) w redukcji nadmiernej potliwości ciała. Działanie preparatu polega na miejscowym blokowaniu wydzielania potu. Zastosowany zgodnie z instrukcją, preparat skutecznie i bez podrażnień wyreguluje wydzielanie potu i radykalnie usunie problem powstawania nieprzyjemnego zapachu ciała.

Należy dokładnie zapoznać się ze wszystkimi instrukcjami stosowania. Kartonik zachować, gdyż zawiera ważne informacje. 


Skład INCI

AQUA, ALUMINIUM CHLOROHYDRATE, GLYCERIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, POTASSIUM SORBATE

Jak stosować

Stosować wyłącznie wieczorem(przed snem) po dokładnym umyciu i osuszeniu skóry w miejscu aplikacji, ale jej nie powtarzać. Rano można zastosować inne środki np. dezodorant lub perfumy. 

Upewnić się, że na rolce jest preparat. Przesunąć roll-on po skórze: pod pachą - 2-krotnie (raz w górę i raz w dół); na stopie lub dłoni - 1 raz wzdłuż centralnej powierzchni. Odczekać do wyschnięcia. Nie wcierać. Nie ponawiać przed upływem min. 24h.


Pojemność

60 ml

Uwagi

Należy poczekać, aby warstwa preparatu dokładnie wyschła na skórze. Nie aplikować na wilgotną skórę. Nie używać na uszkodzoną skórę oraz do 48h po depilacji/goleniu. Nie stosować u dzieci. Należy wziąć pod uwagę, że preparat może trwale odbarwić ubranie noszone bezpośrednio po aplikacji oraz biżuterię.

Producent

Pharmacy Laboratories

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.