Apicold Propo, sparay do nosa, 30 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

12,32
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100016755

Apicold® Propo spray do nosa, 30 ml, wyrób medyczny.

Właściwości

Apicold® Propo spray do nosa to izotoniczny roztwór soli morskiej i propolisu. Zadaniem preparatu jest nawilżanie nosa i oczyszczanie go z zalegającej wydzieliny towarzyszącej przeziębieniu, zapaleniu zatok czy zapaleniu błony śluzowej nosa. Zawarty w preparacie propolis wykazuje działanie antybakteryjne.

Apicold® Propo działa bakteriobójczo na:
Streptococcus pneumoniae (dwoinka zapalenia płuc -pneumokok) w 100%
Pseudomonas aeruginosa (pałeczka ropy błękitnej) w 95%
Haemophilus influenza ( tzw. pałeczka „grypy”) w 100%

Apicold® Propo spray do nosa normalizuje funkcjonowanie błony śluzowej nosa w naturalny sposób. Propolis zawarty w produkcie wykazuje działanie bakteriobójcze. Dokładnie rozproszony preparat działa na całą powierzchnię błony śluzowej nosa. Jego składniki umożliwiają osiągnięcie naturalnego pH oraz nawodnienie błony śluzowej nosa, a także pomagają rozpuścić zalegającą wydzielinę i zanieczyszczenia dla łatwiejszego oddychania.

Skład

woda, chlorek sodu (sól morska), wyciąg z kitu pszczelego, chlorek benzalkonium

Jak stosować

W celu nawilżenie błony śluzowej nosa wykonaj po jednym rozpyleniu na każde nozdrze, kilka razy dziennie. Aby oczyścić zatkany nos, rozpyl Apicold® Propo spray do nosa jedno lub dwukrotnie do każdego nozdrza. Powtarzaj tę czynność kilka razy w ciągu dnia.

Przeznaczenie

Apicold® Propo spray do nosa rekomendowany jest jako wsparcie leczenia zapaleniu zatok; do codziennej higieny śluzówki nosa dzieci i dorosłych; w czasie przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach; przy stałym działaniu uciążliwego kurzu; w czasie przebywania w suchych i ciepłych pomieszczeniach (centralne ogrzewanie); w objawach alergii i zapalenia błony śluzowej nosa i przy przeziębieniu.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik sprayu. Nie stosować Apicold® Propo spray do nosa w przypadku nadwrażliwości na kit pszczeli. Nie stosować u dzieci poniżej 4. roku życia.

Waga

Objętość netto: 30 ml

Producent

Alpen Pharma Polska Sp. z o.o.
al. Jerozolimskie 151/1
02-326 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.