Apicold Propo, spray do nosa, 30 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

15,03

O produkcie: Apicold Propo, spray do nosa, 30 ml

100016755

Opis

Apicold® Propo spray do nosa, 30 ml, wyrób medyczny.

Właściwości

Apicold Propo to wyrób medyczny w postaci sprayu, który nie uzależnia i może być długotrwale wykorzystywany w celu nawilżania i oczyszczania nosa. Dzięki możliwości dokładnego rozproszenia produkt wpływa na całą powierzchnię błony śluzowej nosa. Formuła preparatu bazuje na składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego — izotonicznym roztworze wody morskiej i propolisie.

Substancje zawarte w preparacie Apicold Propo pomagają osiągnąć i utrzymać optymalne pH. Przyczyniają się też do zachowania odpowiedniego poziomu nawodnienia. Wspierają rozpuszczanie zalegającej wydzieliny i usuwanie zanieczyszczeń. Dzięki temu wspomagają przywrócenie właściwego komfortu oddychania.

Wyrób medyczny Apicold Propo może być stosowany przez wegan i wegetarian. Nie zawiera cukru, laktozy, glutenu, żelatyny i soi. Ponadto jego skład jest wolny od GMO, sztucznych barwników oraz dodatków smakowych.

Jak często stosować spray Apicold Propo?

W celu nawilżenia błony śluzowej wykonuj kilka razy dziennie po jednym rozpyleniu na każde nozdrze. Jeśli zależy Ci na oczyszczeniu zatkanego nosa, rozpyl preparat jedno- lub dwukrotnie do każdego nozdrza kilka razy dziennie.

Kiedy stosować spray Apicold Propo?

Produkt Apicold Propo opracowano z myślą o codziennej higienie śluzówki jam nosowych dzieci i dorosłych. Stosowanie preparatu zaleca się zwłaszcza osobom, które spędzają dużo czasu w klimatyzowanych pomieszczeniach, są narażone na wpływ kurzu i szkodliwych czynników atmosferycznych lub przebywają w pomieszczeniach o niskiej wilgotności (np. ogrzewanych centralnie). Sięgnij po produkt, jeśli cierpisz na alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa, zapalenie zatok czy przeziębienie.

Jak długo można stosować spray Apicold Propo?

Zużyj produkt w ciągu 30 dni od otwarcia.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania sprayu Apicold Propo?

Zrezygnuj ze stosowania preparatu, jeśli wykazujesz nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu w tym na kit pszczeli. Nie aplikuj dzieciom poniżej 4. roku życia.


Skład

woda, chlorek sodu (sól morska), wyciąg z kitu pszczelego, chlorek benzalkonium

Jak stosować

W celu nawilżenie błony śluzowej nosa wykonaj po jednym rozpyleniu na każde nozdrze, kilka razy dziennie. Aby oczyścić zatkany nos, rozpyl Apicold® Propo spray do nosa jedno lub dwukrotnie do każdego nozdrza. Powtarzaj tę czynność kilka razy w ciągu dnia.

Przeznaczenie

Apicold® Propo spray do nosa rekomendowany jest jako wsparcie leczenia zapaleniu zatok; do codziennej higieny śluzówki nosa dzieci i dorosłych; w czasie przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach; przy stałym działaniu uciążliwego kurzu; w czasie przebywania w suchych i ciepłych pomieszczeniach (centralne ogrzewanie); w objawach alergii i zapalenia błony śluzowej nosa i przy przeziębieniu.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik sprayu. Nie stosować Apicold® Propo spray do nosa w przypadku nadwrażliwości na kit pszczeli. Nie stosować u dzieci poniżej 4. roku życia.

Waga

Objętość netto: 30 ml

Dystrybutor

ALPEN PHARMA POLSKA SP. Z O.O.

Producent

Alpen Pharma Polska Sp. z o.o.
al. Jerozolimskie 151/1
02-326 Warszawa

Typ produktu

Wyrób medyczny

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"data-content-type":"html","data-appearance":"default","data-element":"main","data-decoded":"true","children":[{"html":"Apicold\u00ae Propo spray do nosa, 30 ml, wyr\u00f3b medyczny.","tag":"none"}],"tag":"div","style":""}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.