ApoD3 + K2, suplement diety, 30 kapsułek

Dostępny
17,85

O produkcie

100012525

Suplement diety zawierający w swoim składzie witaminę D3 w ilości 2000 j.m. oraz witaminę K2 MK7 w ilości 100 μg.

Właściwości

Suplement diety zawiera witaminę D, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i mięśni, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, pomaga zmniejszyć ryzyko upadku związane z niestabilnością postawy i osłabieniem mięśni. Upadki stanowią czynnik ryzyka w odniesieniu do złamań kości u osób obojga płci w wieku 60 lat i starszych. W produkcie znajduje się też witamina K, która pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.
Witamina D3 jest pozyskiwana z lanoliny.
Witamina K2 MK7 uzyskiwana jest w wyniku opatentowanego procesu biofermentacji przy użyciu bakterii Bacillus subtilis ssp. natto, odpowiedzialnych za produkcję naturalnej witaminy K2 w japońskiej potrawie natto.

Tabela

Składniki 1 kapsułka
Witamina D3 (cholekalcyferol) 2000 j.m (1000%)*,
Witamina K2 MK-7 100 μg (133%)*

 *RWS- Referencyjna Wartość Spożycia.

Skład

Składniki: olej słonecznikowy rafinowany, żelatyna wieprzowa, substancja utrzymująca wilgoć: glicerolwitamina K2 MK7 w oliwie z oliwek, witamina D3 (cholekalcyferol) w oleju MCT.

Jak stosować

Doustnie, popijając wodą.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie, niezależnie od posiłku, lub według zaleceń lekarskich.

Przeznaczenie

ApoD3 + K2 przeznaczony jest dla osób dorosłych. Zalecany jest w suplementacji witaminą D i witaminą K.

Ostrzeżenia

Nie stosować przy nadwrażliwości na składniki produktu i skłonności do zakrzepów. W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem produktu.
Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25 (OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Chronić od światła i wilgoci.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla utrzymania prawidłowego stany zdrowia.

Dystrybutor

Apotex Nederland B.V.
Archimedesweg 2
2333 CN Leiden,
Holandia

Producent

Apotex Polska Sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.