Aqua Femin HydroHarmony

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vypredaný a nepoznáme presný termín jeho dodania na sklad

32,84
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100000656

Suplement diety AQUAfemin HYDRO HARMONY zawiera roślinne składniki , które aktywnie wspomagają organizm kobiety w naturalnej eliminacji wody i tym samym ograniczają dyskomfort związany z obecnością dużej ilości wody w organizmie.

Ostrzeżenia

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Korzystne działanie składników preparatu , o którym mówią oświadczenia zdrowotne wynika z odpowiedniej ilości składników aktywnych stosowanych zgodnie ze sposobem użycia.

PRZECIWWSKAZANIA: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Kobiety w ciąży i karmiące nie powinny stosować preparatu.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Osoby cierpiące na schorzenia nerek i stosujące leki moczopędne mogą stosować produkt po konsultacji z lekarzem.


Producent

NUTROPHARMA Sp. z o.o.
Ul.Jedności 10 A
05-506 Lesznowola

Skład

Pokrzywa, mąka ryżowa, perz, żelatyna, barwniki: Candurin Silver Fine ( nośnik : krzemian glinowo-potasowy, barwnik: dwutlenek tytanu), błękit brylantowy FCF; zielona kawa, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; cykoria.

Jak stosować

1-2 kapsułki dziennie podczas posiłku, szczególnie w drugiej fazie cyklu miesiączkowego. Preparat można stosować wraz z AQUAfemin® DETOX, który zalecany jest do stosowania w pierwszej fazie cyklu miesiączkowego. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Tabela

 1 kapsułka 2 kapsułki
Pokrzywa (Urtica dioica) ziele, ekstrakt 20:1 175 mg 350 mg
Perz ( Agropyron repens ) , kłącze, ekstrakt 20:1 125 mg 250 mg
Zielona kawa ( Coffea arabica ), ekstrakt ziarna,45% kwasu chlorogenowego 7,5 mg 15 mg
Cykoria ( Cichorium intybus), korzeń ekstrakt 5:1 2 mg 4 mg

Waga

60 kapsułek - 32,4 g

Właściwości

Suplement diety AQUAfemin ®HYDRO HARMONY zawiera roślinne składniki , które aktywnie wspomagają organizm kobiety w naturalnej eliminacji wody i tym samym ograniczają dyskomfort związany z obecnością dużej ilości wody w organizmie( perz, pokrzywa i cykoria). Dodatek cykorii działa wspomagająco w programach utraty masy ciała. Szczególnie polecany dla kobiet, które zmagają się z występowaniem dużej ilości wody w organizmie. Obecność dużej ilości wody w organizmie kobiety zwykle związana jest ze zmianami równowagi hormonalnej w trakcie cyklu miesiączkowego (zwłaszcza w jego II fazie) lub spowodowana jest stosowaniem doustnych środków antykoncepcyjnych.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.