Aquamer hipertonic, aerozol do nosa, 50 ml

Dostępny
21,85
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100008661

Aquamer hipertonic Hipertoniczny roztwór soli morskiej, aerozol do nosa.

Producent

Krotex-Pharm

Przeznaczenie

Aquamer hipertonic jest przeznaczony dla niemowląt, dzieci i dorosłych z upośledzoną normalną fizjologiczną funkcją śluzówki nosa.

w przypadku zatkanego nosa

w ostrych stanach zapalnych zatok

u osób z zaburzeniami dróg oddechowych, spowodowanych przez infekcje wirusowe i bakteryjne

w alergicznych nieżytach nosa

pomocniczo przed podaniem leków kortykosteroidowych do nosa

pomocniczo do złagodzenia objawów długotrwałego używania kropli obkurczających śluzówkę

Skład

1 ml aerozolu zawiera 37 mg soli morskiej z Morza Martwego, wodę oczyszczoną; dla większego bezpieczeństwa mikrobiologicznego zastosowano środek konserwujący - chlorek benzalkoniowy, który zabezpiecza wyrób przed zanieczyszczeniem.

Jak stosować

niemowlęta i dzieci poniżej jednego roku życia: jedno rozpylenie do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie. Dorośli i dzieci powyżej pierwszego roku życia: 1-2 rozpylenia do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie

Właściwości

Aquamer hipertonic aerozol do nosa jest hipertonicznym roztworem charakteryzującym się wysoką zawartością soli morskiej. Roztwór hipertoniczny zawiera więcej soli niż w płynach fizjologicznych człowieka. Ten typ roztworu po aplikacji na opuchniętą błonę śluzową nosa, aktywnie oczyszcza ją, co powoduje szybkie zmniejszenie obrzęku błony śluzowej nosa i ułatwia oddychanie. Aquamer hipertonic szybko łagodzi objawy zatkanego nosa i zatok, bez żadnych ograniczeń czasu stosowania, ponieważ nie uszkadza śluzówki jamy nosowej I nie wywołuje przyzwyczajenia.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.