Aquaselin Extreme, spray antybakteryjny, 93 % zawartości alkoholu, 50 ml

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vypredaný a nepoznáme presný termín jeho dodania na sklad

17,75
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100011659

Aquaselin Extreme Spray antybakteryjny i przeciwgrzybiczy do rąk i stóp wykazuje skuteczne działanie ochronne, zapewniając natychmiastowy komfort.

Ostrzeżenia

Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego. Nie należy stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oczu, ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Chronić przed dziećmi.

Pojemność

50 ml netto

Producent

OCEANIC
Łokietka 58
Sopot


Przeznaczenie

Należy wstrząsnąć spray przed każdym użyciem. Stosować na ręce i stopy oraz przestrzenie pomiędzy palcami, rozpylając z odległości ok. 20 cm. Pozostawić do wchłonięcia.

Skład INCI

Alcohol Denat., Isopropyl Alcohol, Panthenol, Menthol, Cyclopirox Olamine, Undecylenic Acid.

Jak stosować

Należy wstrząsnąć spray przed każdym użyciem. Stosować na ręce i stopy oraz przestrzenie pomiędzy palcami, rozpylając z odległości ok. 20 cm. Pozostawić do wchłonięcia. Stosować w zależności od potrzeb.

Właściwości

Aquaselin Extreme Spray antybakteryjny i przeciwgrzybiczy do rąk i stóp wykazuje skuteczne działanie ochronne, zapewniając natychmiastowy komfort. Zawarty w preparacie mentol przyjemnie je odświeża, neutralizując nieprzyjemny zapach. Kosmetyk szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości. Nowoczesna formuła minimalizuje uczucie wysuszenia skóry. Przeznaczony do codziennego użytku.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.