Aquastop Radioterapia, preparat łagodzący, 50 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

15,05

O produkcie

100015046

Wyrób medyczny łagodzący skórę bardzo suchą, oparzoną, zaczerwienioną, swędzącą i pękającą. Dla dorosłych w trakcie trwania radioterapii i po jej zakończeniu.

Właściwości

Ogranicza popromienne uszkodzenia skóry takie jak: oparzenia, suchość, zaczerwienienie, świąd, złuszczanie i pękanie naskórka. Preparat dzięki odpowiednio dobranej recepturze, przyspiesza procesy naprawcze i odnowę skóry. Natłuszcza ją i uelastycznia, pozostawiając na jej powierzchni delikatny film ochronny. Dobrze się wchłania i łatwo rozsmarowuje podnosząc komfort stosowania.

Preparat AQUASTOP® Radioterapia posiada właściwości łagodzące odczyn popromienny, natłuszczające i ochronne. W znaczny sposób poprawia tolerancję odczynów popromiennych na skórze, dzięki czemu poprawia ogólne samopoczucie pacjentów.

Skład

Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Paraffin, Lanolin Alcohol, Linum Usitatissimum, Allantoin, Phenoxyethanol.

Jak stosować

Nanieść miejscowo na skórę.

Przeznaczenie

Łagodzący preparat AQUASTOP® Radioterapia przeznaczony jest do ochrony skóry w trakcie trwania radioterapii i po jej zakończeniu.

Ostrzeżenia

Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Waga

Objętość netto 50 ml.

Producent

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek” Sp. z o.o.
ul. Starołęcka 189
61-341 Poznań

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.