Aronia Powder Pharmovit, suplement diety, 120 kapsułek. Data ważności 2021-12-31

Dostępny
20,76
Darmowa dostawa od 199,00 zł

O produkcie

200003926

Błonnik w kapsułkach.

*****

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

*****

Producent

Pharmovit

*****

Skład

Mikronizowane wytłoki z owoców czarnej aronii (Aronia melanocarpa); żelatyna.

*****

Jak stosować

Popić minimum 250 ml wody.

*****

Tabela

Składniki w porcji dziennej 1 kapsułka
Mikronizowane wytłoki z owoców czarnej aronii 2,70 g
- w tym błonnik pokarmowy 1,80 g
*****

Waga

68.4 g netto

*****

Właściwości

Aronia Powder firmy Pharmovit poddana unikalnemu procesowi mikronizacji została pozyskana z wysuszonych wytłoków aroniowych, dzięki czemu w dużej mierze zachował właściwości rośliny, z której powstała. Mikronizacja to absolutnie pozbawiony chemicznych dodatków proces rozdrabniania cząsteczek. W przeciwieństwie do produktów poddanych mieleniu, mikronizacja zwiększa powierzchnię czynną każdej cząsteczki, a tym samym umożliwia skuteczniejsze działanie. Mikronizowane wytłoki aroniowe Pharmovit to bogate źródło błonnika pokarmowego. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca spożywanie 20-40 g błonnika dziennie.

*****

Dzienne spożycie

Stosować 3 razy dziennie po 2 kapsułki. Zalecana porcja dzienna 6 kapsułek.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.