Artresan Kapsaicyna, maść w sztyfcie, 25 ml

15,25
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100008356

Artresan Kapsaicyna, maść w sztyfcie.

Ostrzeżenia

Po zastosowaniu produktu może wystąpić tymczasowe uczucie ciepła i swędzenia. Stosować ostrożnie w przypadku skóry wrażliwej. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Bezwzględnie unikać kontaktu z oczami. W razie wystąpienia podrażnienia skóry, produkt usunąć niewielką ilością wody z dużą ilością mydła. Nie stosować na zranione miejsca, zmienioną zapalnie skórę, wypryski, błony śluzowe, spojówki. Nie zaleca się stosowania preparatu podczas ciąży i karmienia piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci. Preparatu nie wolno stosować doustnie.

Producent

Will Pharma

Przeznaczenie

Artresan® KAPSAICYNA wykazuje działanie rozgrzewające. Dzięki właściwościom głównego, naturalnego składnika – KAPSAICYNY - rozgrzewa skórę, a tym samym przynosi doskonały efekt w miejscu aplikowania. KAPSAICYNA stosowana zewnętrznie na skórę w okolicy stawów rozgrzewa pomagając utrzymać te okolice w dobrej kondycji. Preparat przeznaczony również do stosowania dla osób aktywnych fizycznie.

Jak stosować

Stosować wyłącznie na nieuszkodzoną skórę. Nałożyć miejscowo jedną warstwę produktu na skórę, nie częściej niż dwa razy w ciągu dnia. Po zastosowaniu umyć dokładnie ręce.

WagaWłaściwości

Artresan®KAPSAICYNA wykazuje działanie rozgrzewające. Dzięki właściwościom głównego, naturalnego składnika - KAPSAICYNY - rozgrzewa skórę, a tym samym przynosi doskonały efekt w miejscu aplikowania.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.