Artresan, suplement diety, 30 saszetek

Suplement diety zawierający w składzie między innymi glukozaminę.

Dostępny
64,57

Klienci kupili również

O produkcie: Artresan, suplement diety, 30 saszetek

100010709

Opis

Suplement diety zawierający w swoim składzie glukozaminę, MSM oraz zestaw składników roślinnych i mineralnych.

Właściwości

Artresan to suplement uzupełniający dietę w składniki będące budulcem tkanki chrzęstnej oraz magazynowe w mięśniach i kościach. Są to metylosulfonylometan (MSM)  i siarczan glukozaminy. Na jego formułę składają się też witamina C, ekstrakt z korzenia imbiru oraz miedź. Są to składniki, które wspomagają elastyczność tkanek, spowalnianie degeneracji chrząstek oraz produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego. Metylosulfonylometan (MSM) wspomaga prawidłowe funkcjonowanie stawów, chrząstek, mięśni, ścięgien i powięzi. Wspiera on regenerację całego układu szkieletowego. Wspomaga profilaktykę chorób stawów, walkę z ich stanami zapalnymi oraz pomaga ograniczać ich ból i poprawić stan mazi stawowej.

  • Siarczan glukozaminy pomaga zmniejszyć aktywność niektórych enzymów katabolicznych biorących udział w niszczeniu tkanki chrzęstnej. Wspomaga hamowanie syntezy prozapalnych czynników (m.in. cytokin IL-1β oraz prostaglandyn). Pomaga łagodzić stany zapalne. Wspiera produkcję kwasu hialuronowego, który jest składnikiem mazi stawowej. Wspomaga funkcjonowanie stawów.
  • Witamina C wspiera produkcję włókien kolagenowych, które stanowią żelową strukturę w torebce stawowej.
  • Ekstrakt z korzenia imbiru pomaga łagodzić stany zapalne.
  • Miedź wspomaga wzmocnienie tkanki łącznej i kości.

Jest to produkt w postaci proszku przeznaczonego do rozpuszczenia w wodzie. Ma jabłkowo-limonkowy smak. Nie zawiera cukru.

Jak często stosować Artresan?

Należy stosować 1 saszetkę tego suplementu diety dziennie.

Czy stosowanie suplementu Artresan w ciąży i podczas karmienia piersią jest   bezpieczne?

Podobnie jak inne preparaty na stawy, ten suplement diety nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Jak długo można stosować Artresan?

Ten produkt można spożywać nie dłużej niż przez 3 miesiące. Cykl jego stosowania można powtórzyć po 2 miesiącach.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania suplementu Artresan?

Suplement nie może być stosowany przez osoby nadwrażliwe na którykolwiek jego składnik.

Jak działa Artresan?

W tym suplemencie diety znajdują się składniki aktywne wspomagające łagodzenie stanów zapalnych stawów, ich sprawność i regenerację. Pomagają także zapobiegać chorobom zwyrodnieniowym stawów, łagodzić ból, wzmacniać tkankę łączną i kości oraz wspomagają poprawę stanu mazi stawowej. Wspierają one też pobudzanie produkcji kolagenu – białka, które zawierają również niektóre inne preparaty na odbudowę chrząstki stawowej.


Tabela

Składniki 1 saszetka % RWS*
Siarczan glukozaminy 2KCl 1500 mg ---
w tym:
glukozamina 1177 mg ---
Metylosulfonylometan (MSM) 600 mg ---
Ekstrakt z korzenia imbiru 50 mg ---
Witamina C 32 mg 40%
Miedź 0,15 mg 15%

*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.
Produkt zawiera substancję słodzącą.

Jak stosować

1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki należy rozpuścić w ½ szklanki letniej wody i wypić.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie należy spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego stylu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczającą ilość składników odżywczych.
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Waga

108 g netto

Producent

USP Zdrowie

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.