Aspivenin, miniaturowa pompka ssąca, 1 sztuka

Miniaturowa pompka do odsysania kleszczy i jadu pszczół, os, węży i żmij.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

84,24

O produkcie: Aspivenin, miniaturowa pompka ssąca, 1 sztuka

100018608

Opis

Miniaturowa pompka ssąca wytwarzająca w miejscu zastosowania podciśnienie około 0,75Atm i dzięki temu bezboleśnie i bezinwazyjnie usuwa wszelkie jady i toksyny.


Właściwości

Aspivenin to produkt do stosowania w miejscu ugryzienia. Pomaga zapobiec przenikaniu substancji toksycznej zawartej w jadzie owada do organizmu. Akcesorium służy do wysysania jej z ciała, co wpływa na zmniejszenie bólu. Produkt może być używany również do udzielania pomocy doraźnej w przypadku ugryzienia przez kleszcza i pszczoły. Produkt Aspivenin jest przeznaczony do usuwania toksyn zawartych w jadzie:

  • os,
  • pszczół,
  • komarów,
  • gzów,
  • mrówek,
  • meszek,
  • pająków rodzimych,
  • kleszczy.

Aspivenin może być stosowany również w celu zapobiegania negatywnym skutkom ukąszenia przez żmije, jadowite pająki, jadowite ryby czy skorpiony. Zastosowanie pompki Aspivenin może spowodować lekkie przekrwienie miejsca, z którego usunięto substancje toksyczne. Aspivenin wytwarza podciśnienie, które pomaga wstrzymać krążenie krwi w lokalnej sieci naczyń włosowatych. Dzięki temu akcesorium wpływa na ograniczenie rozprzestrzeniania się toksyny w organizmie. Pełni funkcję opaski uciskowej podczas oczekiwania na pomoc medyczną w poważniejszych przypadkach.

Do czego służy Aspivenin?

Aspivenin  to akcesorium, które pomaga poradzić sobie z dolegliwościami, jakie niesie za sobą ukąszenie owada. Wpływa na ograniczenie rozprzestrzeniania się toksyn w organizmie. Służy do stosowania w miejscu ugryzienia. To produkt na użądlenie osy, pszczoły, kleszcza i innych owadów.

Jak używać Aspivenin?

Do Aspivenin należy przymocować końcówkę o kształcie najbardziej pasującym do miejsca ukąszenia. Następnie wystarczy wysunąć tłok i przyłożyć końcówkę do skóry. Kolejnym krokiem jest wciśnięcie tłoku do oporu, nie zwalniając nacisku kciuka przed jego zatrzymaniem. Dzięki temu akcesorium zasysa skórę. Produkt Aspivenin należy dociskać do skóry przez czas od 1 do 3 minut, w zależności od rodzaju ukąszenia. Po użyciu wystarczy unieść tłok końcem kciuka i przemyć ranę środkiem dezynfekcyjnym. Końcówkę należy umyć wodą z mydłem. Produkt służy do wielokrotnego stosowania.


Jak stosować

1. Delikatnie przymocować do urządzenia ASPIVENIN® końcówkę
najbardziej odpowiednią do miejsca ukąszenia i całkowicie wysunąć tłok.
2. Trzymając ASPIVENIN® jedną ręką przyłożyć końcówkę do skóry w
miejscu zranienia.
3. Wcisnąć tłok do oporu nie zwalniając nacisku kciuka przed zatrzymaniem
się tłoka. Spowoduje to przyssanie się. Następnie pozostawić pompkę
ASPIVENIN® na 60 do 90 sekund w przypadku ukąszenia owada a do 3
minut, z możliwością powtórzenia w przypadku ukąszenia węża.
4. Po użyciu, w celu usunięcia ASPIVENIN®, unieść tłok końcem kciuka.
Przemyć ranę środkiem odkażającym.

Czyszczenie:
Wyłącznie końcówki, wodą z mydłem.

Przeciwwskazania:
Powieki, zewnętrzne narządy płciowe.


Przeznaczenie

Aspivenin zastosowany w krótkim czasie w miejscu ugryzienia, powstrzymuje możliwość przenikania substancji toksycznej do wnętrza organizmu i wysysając te substancje jednocześnie usuwa ból. W praktyce w lżejszych przypadkach pozostaje najwyżej lekkie przekrwienie w miejscu zastosowania, natomiast żadne negatywne objawy związane z ukąszeniem nie występują.


Dystrybutor

ASPILABO


Producent

ASPILABO


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.