Biofarmacja ATLANT kompleks kolagenowo-glukozaminowy z dodatkiem wapnia i witaminy C, 28 saszetek

Dostępny
149,45
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie: Biofarmacja ATLANT kompleks kolagenowo-glukozaminowy z dodatkiem wapnia i witaminy C, 28 saszetek

100047128

Opis

Biofarmacja ATLANT kompleks kolagenowo-glukozaminowy z dodatkiem wapnia i witaminy C 30 saszetek to produkt dla osób aktywnych, intensywnie trenujących i tych, których stawy wymagają regeneracji. Opracowano go z myślą o potrzebie wzmocnienia stawów i mięśni.


Właściwości

 • 12 200 mg kolagenu w 1 saszetce.
 • Prosty skład bez wzmacniaczy smaku i barwników.
 • Preparat z opatentowaną formułą.
 • Nie zawiera słodzików, konserwantów i substancji musujących.
 • Suplement diety przeznaczony dla dorosłych.

Kolagen jest białkiem naturalnie syntezowanym w ludzkim organizmie. To składnik budulcowy kości, chrząstki, stawów i skóry. W suplemencie Biofarmacja ATLANT w saszetkach zawarto kolagen typu I i III. Producent wybrał kolagen pochodzenia wołowego, by uniknąć konieczności dodawania do preparatu środków, które mają zneutralizować smak czy zapach ryb. Kolejnym składnikiem suplementu jest naturalna glukozamina pozyskana ze skorupiaków z Morza Śródziemnego. 1 saszetka preparatu zawiera 1500 mg siarczanu glukozaminy. Glukozamina to strukturalny element cząstki stawowej.

Kolejnym składnikiem suplementu Biofarmacja ATLANT jest wapń w postaci cytrynianu wapnia. Ten dobrze przyswajalny związek został pozyskany ze skał Morza Martwego. Wapń jest potrzebny dla zachowania zdrowych kości i zębów. Przyczynia się też do prawidłowego funkcjonowania mięśni i utrzymania właściwego przekaźnictwa nerwowego. W formule suplementu diety znalazła się ponadto witamina C. To istotny składnik dla prawidłowej produkcji kolagenu w organizmie.


Tabela

Składniki Zawartość w 1 saszetce RWS*
Hydrolizowany kolagen typu I i III 12 200 mg -
Siarczan glukozaminy 1500 mg -
Jony wapnia 120mg 15%
Wyciąg z suszonych owoców aceroli 80 mg -
W tym witamina C 12 mg 15%

*RWS – Referencyjna wartość spożycia.


Skład

Składniki: hydrolizowany kolagen typu I i III, siarczan glukozaminy (morski, pochodzący ze skorupiaków), cytrynian wapnia, suszone owoce aceroli (łac. Malpighia glabra L.), naturalny aromat.

Jak stosować

Zawartość saszetki wsypać do szklanki z wodą lub sokiem (ok. 200ml). Mieszać roztwór przez 10-15 minut, dopóki napój nie uzyska solidnej struktury.
Zaleca się stosować przez okres do 3 miesięcy.
Wskazówka:
 • ze względu na zawarte w suplemencie diety ATLANT jedynie naturalne składniki, produkt nie posiada dodatkowych substancji poprawiających rozpuszczalność. Dlatego zalecamy równomierne rozprowadzenie saszetki cienkim strumieniem i ciągłe mieszanie.
  Pamiętaj:
 • preparat możesz spożyć posiłkiem lub bez
 • preparat rozpuszczaj w wodzie / soku o temperaturze pokojowej
 • unikaj przyjmowania preparatu po posiłku bogatym w szczawiany, a także z dużą ilością tłuszczu
 • jeśli chorujesz na niedoczynność tarczycy i przyjmujesz rano leki, preparat przyjmij w drugiej połowie dnia

 • Dzienne spożycie

  Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Dorośli 1 saszetkę dziennie.

  Przeznaczenie

  Suplementacja diety w składniki aktywne produktu u dorosłych, zgodnie z zalecanym spożyciem, wskazany dla pacjentów w celu:
  • korzystnego wpływu na zdrowe kości,
  • wsparcia prawidłowego funcjonowania chrząstki stawowej,
  • wsparcia pracy mięśni.

  Ostrzeżenia

  Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze poniżej 30°C. Chronić przed wilgocią

  Ostrzeżenia: Zalecana porcja do spożycia niezbędna dla uzyskania korzystnego działania: 1 saszetka. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia. W przypadku kobiet w ciąży, karmiących piersią lub innego, niż zalecane stosowanie, przed zastosowaniem preparatu skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Produkt niewskazany dla osób uczulonych na skorupiaki i produkty pochodne (np. siarczan glukozaminy).


  Waga

  4,2 g netto

  Producent

  UAB "Netlife"
  ul. Obywatelska 45b/13
  65-736 Zielona Góra


  Typ produktu

  Suplement diety

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.