Audimax Dr.Max, spray do uszu, 30 ml

Marka: DR.MAX
21,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100018611

Spray do uszu z olejem oliwkowym.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o., ul. Krzemieniecka 60a,
54-613 Wrocław

Ostrzeżenia

Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.
Nie stosować tego preparatu w następujących przypadkach:
• perforowanej lub brakującej błony bębenkowej,
• wrażliwości na niektóre składniki wyrobu,
• uszkodzenia przewodu słuchowego,
• przed i po zabiegach chirurgicznych,
• obcego przedmiotu wewnątrz ucha.
W przypadku bolesnego odczucia
w uchu zasięgnąć porady lekarskiej.

Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem słońca. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Producent

ESENSA d.o.o.,
Slobodna Zona,
Viline vode bb, Belgrade, Serbia

Skład

Paraffinum Liquidum, Olea Europaea Oil, Isopropyl Myristate, Tocopheryl Acetate, Mentha Piperita Oil, Retinol, Melaleuca Alternifolia Oil, BHT.

Jak stosować

Przed użyciem ogrzać butelkę, trzymając ją w dłoni przez 1 minutę.
Dozownik delikatnie przyłożyć do ucha. Odchylić głowę na bok, wstrzyknąć odpowiednią dawkę roztworu, pozostawić do działania na 5 lub 10 minut (patrz: Zalecane stosowanie) utrzymując głowę w odgięciu. Po tym czasie głowę wyprostować i pozwolić na wypłynięcie nadmiaru roztworu, a następnie wytrzeć go ostrożnie. U dzieci delikatnie pociągnąć małżowinę w tył, a następnie wstrzyknąć roztwór.

Właściwości

Roztwór zawiera oliwę z oliwek, która zmiękcza woskowinę i ułatwia jej usunięcie. Korzystanie z aerozolu do uszu jest prostym i naturalnym sposobem czyszczenia.Rozwiązanie to może być stosowane profilaktycznie, w celu wspomagania naturalnych procesów samooczyszczających ucha, co zapobiega gromadzeniu się woskowiny.Witamina A stymuluje epitelizację podrażnienia i stanu zapalnego błony śluzowej ucha.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.