Audispray Junior, aerozol do uszu, 25 ml

Aerozol dla dzieci, usuwa nadmiar woskowiny, kurz i zanieczyszczenia.

Dostępny
25,82

O produkcie: Audispray Junior, aerozol do uszu, 25 ml

100007937

Opis

Audispray junior zawiera hipertoniczny roztwór wody morskiej, w 100% naturalny, kontrolowany mikrobiologicznie, który zmiękcza i rozpuszcza woskowinę ułatwiając jej naturalne usuwanie.

Właściwości

Audispray junior delikatnie usuwa nadmiar woskowiny, kurz i inne zanieczyszczenia z zewnętrznego przewodu słuchowego.

Audispray junior wyposażony w dozownik i specjalną końcówkę, która chroni przed wytwarzaniem zbyt wysokiego ciśnienia. Produkt został stworzony z myślą o wrażliwych uszach dzieci, pozwalając im już od 3 roku życia, przyzwyczaić się do regularnej higieny uszu. 

Regularne stosowanie Audispray junior zapobiega powstawaniu korków woskowinowych i pozwala uniknąć stosowania patyczków bawełnianych, które po wprowadzeniu do przewodu słuchowego, powodują przesuwanie woskowiny w wgłąb ucha w kierunku błony bębenkowej. 


Jak stosować

U dzieci od lat 3 Audispray junior stosuje się 1-2 razy w tygodniu, po jednej do dwóch dawek do każdego ucha. U dzieci ze zwiększonym wytwarzaniem woskowiny preparat można stosować częściej.

1 - skierować końcówkę do ucha, następnie nacisnąć dozownik trzymając pojemnik w pozycji pionowej.

2 - Masować ucho przez kilka sekund

3 - Przechylić głowę na bok, aby usunąć nadmiar płynu, a następnie wytrzeć ucho.

4 - Po każdym użyciu opłukać końcówkę ciepłą wodą

Jeżeli pojemnik nie był używany dłużej niż 10 dni, przed użyciem zaleca się opłukać końcówkę w ciepłej wodzie i nacisnąć kilka razy nasadę pojemnika nad umywalką. 


Ostrzeżenia

Zaleca się, aby preparat Audispray junior zużyć w ciągu roku od otworzenia opakowania.

Nie używać bez zasięgnięcia opinii lekarza w przypadku zapalenia ucha, perforacji błony bębenkowej, i u wszystkich dzieci z dolegliwościami usznymi (zawroty głowy, przebyte choroby lub zabiegi chirurgiczne...)/

Jeżeli u dziecka powstał już korek woskowinowy, po zastosowaniu preparatu Audispray junior mogą występować nieprzyjemne objawy, w takim przypadku należy skonsultować się z lekarzem. 


Dystrybutor

LAB.DIEPHARMEX

Producent

Dipharmex SA

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.