Avent, kubek z twardym ustnikiem Boy 18m+ SCF804/03, 300 ml

Marka: AVENT
Dostępny
29,01
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100010799

Szczelny kubek umożliwiający picie bez rozlewania z odpornym na gryzienie ustnikiem przystosowanym do pierwszych ząbków.

Producent

Avent

Skład

Kubek: 1
Kolory: Zielony
Higieniczna nasadka na zatrzask: 1 szt.

Właściwości

Kubek z ustnikiem Philips Avent My Grippy jest wyposażony w wyjątkowy zawór i zapewnia szczelność. Jego antypoślizgowa struktura i wyprofilowany kształt dostosowany do małych rączek pomagają dzieciom w nauce samodzielnego picia.

Szczelność potwierdzona przez mamy
• Wyjątkowy zawór sprawia, że płyn wypływa tylko wówczas, gdy dziecko pije z kubka, więc nie musisz martwić się drobnymi wypadkami.
Ustnik odporny na gryzienie
• Ustnik My Grippy jest superodporny na gryzienie, co ułatwia dzieciom picie z kubka niekapka.
Wygodny uchwyt
• wyprofilowany kształt i antypoślizgowa struktura ułatwiają trzymanie w małych rączkach.
Inne zalety
• kubek z ustnikiem Philips Avent My Grippy zawiera tylko kilka części, dzięki czemu jego składanie jest wyjątkowo proste. Jest wyposażony w higieniczną nasadkę, która pomaga w utrzymaniu czystości ustnika, a wszystkie jego elementy można myć w zmywarce, co zapewnia wygodę użytkowania.
• podobnie jak wszystkie kubki niekapki dla dzieci, ten kubek z ustnikiem nie zawiera bisfenolu A.
• wszystkie butelki i kubki Philips Avent są ze sobą zgodne z wyjątkiem butelek ze szkła i kubków do nauki samodzielnego picia. Dobieraj i łącz różne elementy, aby stworzyć kubek idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb rozwijającego się dziecka.
• Kubki Philips Avent podążają za rozwojem Twojego dziecka

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.