Avent, zestaw butelek antykolkowych z nakładką AirFree 0m+ SCD807/00

Marka: AVENT

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

121,99
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100010819

Zestaw startowy dla niemowląt. Zawiera zestaw butelek antykolkowych z nakładką AirFree, którą opracowano, aby ograniczyć ilość powietrza połykanego przez dziecko. Smoczek pozostaje wypełniony mlekiem, nawet gdy jest ustawiony poziomo podczas karmienia w pozycji pionowej. Zredukowanie ilości powietrza połykanego przez dziecko pomaga złagodzić powszechne problemy związane z karmieniem, takie jak kolka, gazy i refluks.

Właściwości

Nakładka antykolkowa AirFree ogranicza połykanie powietrza

  • Smoczek pozostaje wypełniony mlekiem, nawet gdy jest ustawiony poziomo, dzięki czemu dziecko może pić w bardziej naturalnej pionowej pozycji. To pomaga ograniczyć refluks oraz połykanie powietrza, a karmienie staje się wygodniejsze dla Ciebie i Twojego maleństwa.
  • Wyjątkowa nakładka antykolkowa AirFree odciąga powietrze ze smoczka, więc dziecko połyka go mniej w czasie karmienia. Dzięki temu rzadziej występują powszechne problemy związane z karmieniem, takie jak kolka, gazy i refluks.

Klinicznie potwierdzone ograniczenie kolki i rozdrażnienia

  • System antykolkowy o potwierdzonej skuteczności ograniczania kolki i rozdrażnienia. W jaki sposób? Zaworek w smoczku zapobiega powstawaniu podciśnienia podczas karmienia, umożliwiając nieprzerwane karmienie. Pomaga to ograniczyć kolki, gazy, ulewanie i odbijanie.
  • Kształt smoczka umożliwia bezpieczne ssanie, a prążkowana struktura zapobiega wypadaniu smoczka i pozwala na wygodne karmienie bez przerw.

Łatwy montaż, użytkowanie i czyszczenie!

  • Prosty montaż i czyszczenie — nakładka antykolkowa AirFree to pojedyncza część
  • Łatwa obsługa

Dodatkowe zalety

  • Używaj butelki z nakładką antykolkową AirFree lub bez niej
  • Dostępne są smoczki o różnych stopniach wypływu
  • Połącz z innymi produktami Philips Avent

Skład

Butelki dla niemowląt 125 ml: 2 szt.
Butelka dla niemowląt 260 ml: 2 szt.
Szczotka do butelki i smoczka: 1 szt.
Smoczek ortodontyczny: 1 szt.
Nakładka antykolkowa AirFree: 1 szt.

Producent

Avent

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.