Axaren Men, suplement diety, 60 kapsułek

Suplement diety – kompleksowe połączenie astaksantyny z witaminą C.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

127,19

O produkcie: Axaren Men, suplement diety, 60 kapsułek

100010212

Opis

AXAREN MEN to kompleksowe połączenie astaksantyny z witaminą C, kwasem foliowym i cynkiem, które uzupełniają codzienną dietę mężczyzny w naturalne składniki wspomagające siły witalne i korzystnie wpływające na jakość nasienia.

Właściwości

Astaksantyna zawarta w Axaren Men jest produkowana z alg Haematoccous pluvialisi jest obecnie uważana za najsilniejszy antyoksydant występujący w naturze. Astaksantyna pigment nadający kolor łososiom, chroni oczy, korzystnie wpływa na skórę, stawy i centralny układ nerwowy, ponadto wspomaga odporność i działa przeciwzapalnie.

Kwas foliowy zawarty w Axaren Men wpływa ochronnie na DNA zawarte w plemnikach oraz na jakość nasienia, jednocześnie zmniejszając liczbę wadliwych plemników. Niedobór kwasu foliowego w diecie wpływa na obniżenie objętości nasienia oraz na obniżenie ruchliwości i żywotności plemników.

Cynk zawarty w Axaren Men jest niezbędny do prawidłowego wzrostu i rozwoju komórek. Bierze on udział w syntezie DNA i RNA oraz produkcji nasienia. Cynk jest jednym z najważniejszych pierwiastków śladowych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania męskich narządów rozrodczych oraz dla utrzymania sprawności seksualnej. Niedobór cynku powoduje obniżenie ilości plemników oraz spadek ich ruchliwości. Cynk wpływa korzystnie na płodność jednocześnie przeciwdziała chorobom prostaty. Na niedobór narażone są osoby nadużywające alkohol, wegetarianie, osoby na diecie odchudzającej, amatorzy słodyczy i sportowcy (z powodu większego zapotrzebowania).

Witamina C zawarta w Axaren Men poprawia wchłanianie w przewodzie pokarmowym takich związków jak: cynk, miedż, potas, wapń. Wpływa korzystnie na żywotność i przeżywalność plemników. Zapotrzebowanie na witaminę C wzrasta przy ciężkim, długotrwałym wysiłku fizycznym, u osób palących papierosy, będących pod wpływem silnego stresu.


Tabela

Składniki 1 kapsułka %RWS* 2 kapsułki %RWS*
Astaksantyna 4 mg - 8 mg -
Witamina C 40 mg 50% 80 mg 100%
Kwas foliowy 200 µg 100% 400 µg 200%
Cynk 10 mg 100% 20 mg 200%

* %RWS - % Referencyjnych Wartości Spożycia

Skład

olej sojowy, żelatyna, glukonian cynku, witamina C, substancja utrzymująca wilgoć -glicerol, astaksantyna, karmel, kwas foliowy.

Jak stosować

Zaleca się stosować u dorosłych 2 kapsułki dziennie podczas posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu. Nie należy rozgryzać kapsułek.

Przeznaczenie

Suplement diety Axaren Men wspomaga płodność u mężczyzn.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie należy stosować produktu po upływie daty minimalnej trwałości umieszczonej na opakowaniu. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.

Waga

46,2 g

Producent

Sepharma

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.