Bocoton bawełniane ręczniczki kosmetyczne z certyfikatem ECOCERT GOTS, 60 szt.

Dostępny
8,71

O produkcie

100044294

Bocoton bawełniane ręczniczki kosmetyczne z certyfikatem ECOCERT GOTS 60 szt. doskonale nadają się do codziennego demakijażu i oczyszczania twarzy. Ich delikatny i miękki materiał nie podrażnia nawet bardzo wrażliwego naskórka.

Właściwości

  • 100% bawełna organiczna.
  • Biodegradowalne.
  • Produkt naturalny, który może zawierać śladowe ilości organicznych cząstek roślinnych.
  • Do demakijażu, codziennych zabiegów higienicznych i kosmetycznych.
  • Przyjazne skórze i środowisku.
  • Delikatne dla wrażliwych okolic oczu.

Ręczniki kosmetyczne Bocoton, inaczej niż standardowe płatki kosmetyczne, nie rozwarstwiają się i nie pylą. Są delikatne dla cery i miłe w dotyku. Duża chłonność bawełny sprawia, że wykonane z niej ręczniki wyróżniają się nieprzeciętną wydajnością i skutecznie zbierają zanieczyszczenia z twarzy. Akcesoria doskonale nadają się do stosowania z kosmetykami do pielęgnacji cery. Ich duży rozmiar ułatwi usuwanie makijażu, pozostałości po maseczkach i kremach. Ręczniki nadają się do demakijażu twarzy, szyi, ust i oczu. Można stosować je do aplikowania toniku oraz do usuwania lakieru do paznokci.

Troszcząc się o zrównoważony rozwój, producent ręczników wykorzystał do stworzenia bawełnianej włókniny wyłącznie nieprzetworzone włókna odzyskane w pierwszych etapach procesu produkcji tekstyliów. Powstałe z nich akcesoria są wolne od chloru, dioksyn, barwników oraz syntetycznych substancji zapachowych. Ręcznikom przyznano certyfikat ECOCERT GOTS, co oznacza, że stworzono je w ramach przyjaznych dla środowiska procesów produkcji i przetwórstwa.

Dystrybutor

Medical I Cotton Mariusz Lubieniecki
ul. Srebrzyńska 42 29
94-203 Łódź

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.