Beauty Formulas. płyn do płukania jamy ustnej, nature fresh, 500 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

12,32

O produkcie

100016106

Płyn do płukania jamy ustnej z alkoholem.

Właściwości

Jego ekscytujące, naturalne aromaty mięty cytrynowej zapewniają uspokajający i satysfakcjonujący smak w walce z nieświeżym oddechem. Jego fluorowa formuła opracowana z olejkiem cytrynowym pomaga chronić zęby przed ubytkami. Nasza najbardziej zaawansowana formuła do tej pory.

Skład INCI

Water (Aqua), Glycerin, Poloxamer 407, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lactic Acid, Aroma (Flavour), Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Cetylpyridinium Chloride, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, CI 19140, CI 42090, Limonene.

Jak stosować

Dla lepszych rezultatów używaj codziennie rano i wieczorem ze szczotkowaniem. Użyj do jednej nakrętki nierozcieńczonego płynu do płukania jamy ustnej i płucz usta przez około 1 minutę i wypluj. Nie połykaj.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony do higieny jamy ustnej.

Ostrzeżenia

Trzymaj poza zasięgiem dzieci. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 7 roku życia. Nie używaj, jeśli uszczelka korka jest zerwana przy zakupie. Ten produkt może wydawać się mętny w niskich temperaturach. Zawiera: fluorek sodu 0.05% w/w (225 ppm F).

Pojemność

Pojemność netto: 500 ml

Uwagi

Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.

Producent

Drammock International

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.