Bella Nova, podpaski ze skrzydełkami, 10 sztuk

Marka: BELLA
  • Podpaski ze skrzydełkami, utrzymują higienę intymną w czasie okresu.
Dostępny
3,29

O produkcie: Bella Nova, podpaski ze skrzydełkami, 10 sztuk

100009703

Opis

Podpaski ze skrzydełkami.

Właściwości

Prawidłowa higiena podczas okresu powinna polegać na stosowaniu różnego rodzaju produktów higienicznych. Ich głównym zadaniem jest pomoc w utrzymaniu czystości i zapewnienie ochrony podczas krwawienia. Ważne, aby produkty przeznaczone do stosowania w czasie miesiączki były wykonane z delikatnych materiałów. Muszą być również dostosowane do szczególnych potrzeb wrażliwej skóry okolic intymnych.

Podpaski Bella Nova to klasyczne, bezzapachowe podpaski o tradycyjnej grubości 7 mm. Gwarantują długotrwale poczucie suchości, świeżości i naturalności. Mają regularny i uniwersalny kształt, dzięki czemu doskonale dopasowują się do każdej budowy ciała. Podpaski wyposażono w skrzydełka, aby zapewnić lepszą stabilność i ochronę przed przeciekaniem.

Podpaski Bella Nova wykonano z oddychającego i przewiewnego materiału niezawierającego uczulających elementów lateksowych i substancji aromatyzujących. Zewnętrzną warstwę produktu pokryto włókniną softiplait, która pozwala zachować optymalne poczucie komfortu. Nie podrażnia delikatnej skóry okolic intymnych i nie powoduje reakcji alergicznych. Jest w pełni bezpieczna. Podpaski Bella zostały wyprodukowane przez polską markę funkcjonującą na rynku od 35 lat. Powstały z dbałością o jak najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Podpaski Bella Nova zostały przetestowane dermatologicznie*.

Jak prawidłowo używać podpasek Bella Nova?

Odklej folię zabezpieczającą pasek samoprzylepny i umieść podpaskę po wewnętrznej stronie bielizny. Następnie odklej folię ze skrzydełek i ułóż je w taki sposób, aby przykleiły się do zewnętrznej strony majtek i zapobiegały przesunięciu się podpaski. Pamiętaj, że w czasie menstruacji okolice intymne są bardziej narażone na infekcje grzybicze czy bakteryjne. Dlatego podpaskę musisz zmieniać systematycznie co kilka godzin. Ma to szczególne znaczenie dla Twojego komfortu. Ponadto odpowiednia higiena w czasie miesiączki odgrywa istotną rolę w profilaktyce infekcji, bo pozwala zminimalizować ryzyko zakażenia. Wilgotna podpaska to doskonałe środowisko dla rozwoju bakterii.

Jak utylizować podpaski Bella Nova?

Podpaskę wyrzuć do odpowiedniego kontenera na odpady. Prawidłowe postępowanie ze zużytymi wyrobami higienicznymi jest kluczowe dla zapobiegania przedostawania się do kanalizacji produktów nienadających się do spłukiwania. Na opakowaniu podpasek znajduje się oznakowanie „produkt zawiera plastik”. Ma ono za zadanie uświadomić użytkownikom konieczność odpowiedniej utylizacji po wykorzystaniu.

*https://bella.pl/pl_PL/product/podpaski-bella-nova


Dzienne spożyciePrzeznaczenie

Produkt przeznaczony do utrzymania higieny osobistej w czasie miesiączki.

Waga

10 sztuk

Dystrybutor

TORUŃSKIE ZAKŁ. MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH S.A.

Producent

TZMO

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.