Berimal, suplement diety, 30 kapsułek.

Dostępny
44,00

O produkcie

100010266

Berimal to nowoczesny preparat dla osób dbających o prawidłowy poziom cholesterolu, które szukają rozwiązań naturalnych o wysokiej skuteczności.

Właściwości

Berimal to nowoczesny preparat dla osób dbających o prawidłowy poziom cholesterolu, które szukają rozwiązań naturalnych o wysokiej skuteczności. Zawiera unikalny składnik aktywny ActiBPF, czyli przebadaną naukowo standaryzowaną kompozycję polifenoli z bergamoty Citrus bergamia Risso.

Działanie Berimal zostało dodatkowo wzmocnione przez standaryzowany na wysoką zawartość allicyny ekstrakt z czosnku pospolitego Allium sativum.

Berimal uzupełnia codzienną dietę w przebadaną naukowo kompozycję polifenoli z bergamoty, a dzięki zawartości czosnku:

- dba o utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu we krwi

- reguluje poziom glukozy we krwi

- wspomaga mikrokrążenie krwi oraz zdrowie całego układu krążenia

- działa antyoksydacyjnie

Berimal został opracowany na podstawie najnowszej wiedzy medycznej oraz badań naukowych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii kapsułek DRcaps™, zawartość kapsułki dostarczana jest prosto do miejsca absorbcji i możliwa jest lepsza tolerancja preparatu.

Berimal nie zawiera cukru, laktozy, alergenów i konserwantów. Jest wolny od GMO i jest odpowiedni dla wegetarian.

Tabela

Składniki 1 kapsułka 2 kapsułki
ActiBPF - sproszkowany sok z owoców bergamoty standaryzowany na 32% polifenoli 250 mg 500 mg
Ekstrakt z czosnku w tym: 200 mg 400 mg
allicyna 2 mg 4 mg

Skład

ActiBPF - sproszkowany sok z owoców bergamoty (Citrus bergamia Risso) standaryzowany na zawartość 32% BPF (ang. Bergamot-derived Polyphenolic Fraction); ekstrakt z czosnku (Allium sativum) standaryzowany na zawartość 10 000 ppm (ang. parts per milion) allicyny; otoczka kapsułki roślinnej: hydroksypropylometyloceluloza; substancja żelująca: guma gellan; barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza

Jak stosować

Kapsułkę należy połknąć i popić wodą. Nie zaleca się wysypywania zawartości kapsułki do pożywienia, z uwagi na możliwą zmianę smaku potraw.

Dzienne spożycie

1-2 kapsułki dziennie przed posiłkiem.

Ostrzeżenia

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie zaleca się stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią. Osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe lub hipolipemizujące oraz osoby po zabiegach operacyjnych stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Preparat nie może być stosowany przez osoby o obniżonym ciśnieniu krwi, cierpiące na ostry nieżyt żołądka i jelit oraz ciężkie schorzenia wątroby. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.