Bezpieczne zakupy

Chcesz mieć pewność, że Twoje zakupy w aptece internetowej są bezpieczne? Sprawdź, jak dbamy o każdy etap realizacji zamówienia.

Bezpieczeństwo produktów

Leki, suplementy diety, dermokosmetyki, zdrowa żywność i inne produkty pochodzą od zaufanych dostawców. Zapewniamy też właściwe warunki transportu, dostawy i przechowywania produktów.

Bezpieczeństwo danych osobowych

Strona drmax.pl zaszyfrowana jest certyfikatem SSL. Dzięki temu wiesz, że nasza witryna jest wiarygodna, a Twoje dane osobowe przekazywane są bezpiecznie, przy zachowaniu pełnej poufności.

Bezpieczeństwo płatności

W naszej aptece internetowej możesz zapłacić za towar m.in. systemem PayU, w którym każda transakcja jest chroniona, a dane zaszyfrowane i bezpiecznie przechowywane.

Bezpieczeństwo zakupów

System PayU chroni Twoje finanse także w przypadku nieudanej transakcji. Dzięki niemu możesz skorzystać z Programu Ochrony Kupujących i mieć 100% pewności, że odzyskasz pieniądze.

Dbamy też o Twoje prawa. Zapoznaj się z Regulaminem, Polityką Prywatności i informacjami dotyczącymi Zwrotów i reklamacji. W razie pytań zajrzyj też do FAQ – częste pytania lub po prostu skontaktuj się z nami.