Bio Planet, syrop klonowy A, 250 ml

21,59
Tymczasowo niedostępne
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100006888

Miłośnicy cukru i słodkości - jeśli chcielibyście znaleźć coś równie słodkiego jak miód, lecz zdecydowanie bardziej zdrowego powinniście sięgnąć po syrop klonowy. Jest to spożywczy produkt, który wytwarza się z soku klonowego. Jest znacznie mniej kaloryczny od miodu, a ponadto nie zawiera konserwantów i ma bardzo długą datę ważności.
Warto zaopatrzyć się w taki składnik, gdyż można go użyć jako zdrowszy zamiennik dla wszelkich słodkich polew do ciast, ciasteczek, klusek na parze czy naleśników. Syrop klonowy EKO również użyć dla smaku do herbaty.
Jego słodki smak z pewnością przypadnie Wam do gustu, co spowoduje, że będziecie po niego sięgać bardzo chętnie. Zatem nie zwlekajcie i kupcie go już dzisiaj!

Dystrybutor

Bio Planet S.A.
Wilkowa Wieś 7
05-084 Leszno

Producent

Bio Planet S.A.

Skład

100% ekologiczny syrop klonowy A

Waga

330 g

Właściwości

Syrop powstaje w wyniku długotrwałego procesu odparowywania soku, uzyskiwanego z pnia klonów. Jest niezwykle pożywny i doskonale zastępuje inne produkty słodzące. Syrop klonowy polecany jest jako dodatek do naleśników, wafli oraz ciast.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.