Bioaron witamina K 150mcg, 30 kapsułek

Marka: BIOARON

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

15,37

O produkcie

100006556

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w niedoborach witaminy K u noworodków i niemowląt karmionych piersią.

Właściwości

Niedobór witaminy K występuje u noworodków i niemowląt karmionych piersią, ponieważ w pokarmie matki ilość witaminy K jest niewystarczająca do pokrycia dziennego zapotrzebowania dziecka na tę witaminę. W związku z tym noworodkom i niemowlętom karmionym piersią, poza jednorazową dawką witaminy K podaną w szpitalu, zalecane jest dalsze podawanie witaminy K od 2. tygodnia życia aż do ukończenia 3. miesiąca życia dziecka.

Tabela

Wartość odżywcza W 100 g wypełnienia kapsułek W porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia (wypełnienie 1 kapsułki) Wartość energetyczna 3697 kJ (899 kcal) 9 kJ (2 kcal) Białko 0 g 0 g

Węglowodany, w tym:

- cukry

0 g
0 g 0 g
0 g Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe:
- nasycone 100 g
12 g <0,5 g
<0,1g Sól 0 g 0 g Witamina K 60000 μg 150 μg

Skład

zawartość kapsułki: olej słonecznikowy, witamina K (fitomenadion) otoczka kapsułki: żelatyna, glicerol (substancja utrzymująca wilgotność).

Jak stosować

Zawartość 1 kapsułki dziennie, co odpowiada rekomendowanej dziennej dawce witaminy K (150 μg) lub według wskazań lekarza.

Końcówkę kapsułki należy ścisnąć, przekręcić i oderwać. Następnie wycisnąć jej zawartość bezpośrednio do buzi dziecka, na łyżeczkę lub dodać do pokarmu.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony jest dla niemowląt karmionych piersią od 2. tygodnia do ukończenia 3. miesiąca życia.

Producent

Phytopharm Klęka S.A.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.