Biolevox HA, kwas hialuronowy, żel dostawowy 2,2%, ampułko strzykawka 2ml

198,39
Tymczasowo niedostępne
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100000842

Biolevox HA, kwas hialuronowy, żel dostawowy 2,2%, ampułko strzykawka 2ml

Dystrybutor

BIOVICO SP. Z O. O.
ul. Hryniewickiego 6B/135, 81-340 Gdynia

Możliwe skutki uboczne

brak danych

Ostrzeżenia

Biolevox musi być wstrzyknięty dokładnie do jamy stawowej. Należy unikać wstrzykiwania do naczyń krwionośnych lub otaczającej tkanki. Ponieważ nie ma żadnych klinicznych danych na temat stosowania preparatu u dzieci, kobiet ciężarnych lub karmiących piersią, nie stosować leku wśród podanych grup pacjentów. Nie stosować w przypadku gdy ampułkostrzykawka lub sterylne opakowanie są uszkodzone.

Producent

BIOVICO SP. Z O. O.
ul. Hryniewickiego 6B/135, 81-340 Gdynia

Przeznaczenie

Preparat do użycia w przypadku dolegliwości bólowych i ograniczenia ruchomości stawów wynikających ze zmian zwyrodnieniowych lub pourazowych stanu kolanowego i innych stanów maziowych.

Skład

1 ml roztworu zawiera 22 mg hialuronianu sodu pochodzenia fermentacyjnego, słaby roztwór buforowy fosforanu, sterylny i izotoniczny jak i apirogenny, PH 7,2 oraz wodę do iniekcji.

Jak stosować

Skórę zdezynfekować w miejscu iniekcji. Wykonać zastrzyk zgodnie z instrukcją zawartą na ulotce wewnątrz opakowania.

Waga

1 ampułkostrzykawka ( brak danych dot. masy netto na opakowaniu )

Właściwości

Kwas hialuronowy jest odpowiedzialny za lepkość i elastyczność mazi stawowej. Dzięki swoim właściwościom smarującym i amortyzującym umożliwia bezbolesny, fizjologiczny ruch w stawie. Oprócz tego zaopatruje on chrząstkę stawową w substancje odżywcze.

Dzienne spożycie

Wstrzykiwać raz w tygodniu dostawowo, od 3 do 5 zastrzyków na kurację.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.