Biofarmacja bioPOTAS Premium naturalny potas 750 mg, 30 saszetek

Dostępny
36,98

O produkcie: Biofarmacja bioPOTAS Premium naturalny potas 750 mg, 30 saszetek

100047121

Opis

Biofarmacja bioPOTAS Premium naturalny potas 750 mg 30 saszetek to suplement diety dla aktywnych fizycznie i umysłowo. Zawiera 1 składnik – dobrze przyswajalny potas w postaci cytrynianu. Produkt stosuje się w celu uzupełnienia diety o wspomniany pierwiastek.


Właściwości

 • Bez sztucznych dodatków.
 • Saszetki z proszkiem gotowym do rozpuszczenia w soku lub wodzie.
 • Produkt odpowiedni dla dorosłych i dzieci – po dostosowaniu dawki do wieku.
 • Preparat klasy premium.
 • Skład wolny od GMO.
 • Znak Euroliść na opakowaniu.
 • Wegański.

Potas obecny w formule preparatu jest składnikiem pozyskanym z Morza Martwego. Pierwiastek odpowiada za przekazywanie impulsów elektrycznych między komórkami. Uczestniczy w procesach syntezy białek i przyczynia się do utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi. Potas jest ważny również dla właściwego funkcjonowania mięśni i układu nerwowego. Obniżony poziom pierwiastka w organizmie może być spowodowany nadmiernym przemęczeniem, odwodnieniem czy niewłaściwą dietą.

Biofarmacja bioPOTAS Premium 30 saszetek to preparat przeznaczony dla osób potrzebujących suplementacji potasu, w szczególności dla tych odczuwających objawy jego niedoboru. Suplement diety nie zawiera słodzików, barwników, konserwantów, wzmacniaczy smaku ani substancji musujących i zwiększających rozpuszczalność. „bio” w nazwie produktu odnosi się do jego naturalnego pochodzenia i dobrej przyswajalności. Co więcej, preparat uzyskał certyfikaty Koszerności (w tym Mehadrin i potwierdzenie koszerności na Paschę) oraz Halal.


Tabela

Składniki Zawartość w 1 saszetce
RWS*
Jony potasowe 750 mg 37,5

*RWS – Referencyjna wartość spożycia.


Skład

Składniki: cytrynian potasu.

Jak stosować

Zawartość saszetki zmieszać z wodą/sokiem (100-150ml) i wypić po posiłku. Nie przyjmować na czczo.
Pamiętaj:
 • spożywaj preparat po posiłku, nigdy na czczo
 • staraj się spożyć preparat max na pół godziny przed położeniem się

 • Dzienne spożycie

  Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:
  Młodzież od 13 r.ż. I dorośli: 1 saszetka dziennie (po posiłku),
  Dzieci od 6 do 12 r.ż.: ½ saszetki po posiłku.

  Przeznaczenie

  Suplementacja diety w składniki aktywne produktu u dorosłych, młodzieży oraz dzieci od 6 r.ż, zgodnie z zalecanym spożyciem, wskazany dla pacjentów w celu:
  • wsparcia układu nerwowego,
  • wsparcia prawidłowej pracy mięśni,
  • wsparcia prawdiłowego ciśnienienia krwi.

  Ostrzeżenia

  Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze poniżej 25°C Chronić przed wilgocią.

  Ostrzeżenia: Zalecana dzienna porcja do spożycia dla dorosłego niezbędna dla uzyskania korzystnego działania: 1 saszetka. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia. W przypadku kobiet w ciąży, karmiących piersią lub innego, niż zalecane stosowanie, przed zastosowaniem preparatu skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. "BIO" w nazwie oznacza przyswajalność i naturalne pochodzenie, a nie jest związane z produkcją ekologiczną.


  Waga

  0,063 g netto

  Producent

  UAB "Netlife"
  ul. Obywatelska 45b/13
  65-736 Zielona Góra


  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.