Biorepair Junior Kids, pasta do zębów dla dzieci (0 - 6 lat), brzoskwinia, 50 ml

Dostępny
8,87

O produkcie

100020890

Biorepair Junior Kids pasta do zębów dla dzieci (0 - 6 lat) brzoskwinia - pasta dla dzieci, która wzmacnia i remineralizuje szkliwo, dzięki działaniu cząsteczek microRepair, o nowym smaku brzoskwiniowym.

Właściwości

 • Pasta testowana klinicznie
 • Bez fluoru
 • Bezpieczna dla dzieci
 • Nie zawiera: fluoru, ściernej krzemionki, dwutlenku tytanu, laurylosiarczanu sodu, parabenów, barwników.


  Pasta do zębów Biorepair® Kids chroni przed próchnicą i jest idealna do higieny jamy ustnej już od pierwszego ząbka dziecka.
  Szkliwo zębów dziecięcych jest bardziej delikatne i wrażliwe niż szkliwo dorosłych. Remineralizacja szkliwa jest ważna, aby chronić zęby przed atakami kwasów i cukrów.


  Biorepair® Kids jako jedyna pasta zawiera cząsteczki microRepair, które wzmacniają szkliwo zębów mlecznych sprzyjając zdrowemu i prawidłowemu rozwojowi zębów stałych. Skuteczność microRepair została przetestowana klinicznie. Formuła pasty jest delikatna, owocowa i zawiera ekstrakt z brzoskwini o właściwościach odświeżających i odżywczych dla dziąseł.

 • Skład INCI

  ODA, GLICERYNA, HYDROKSYAPATYT CYNKU (MICROREPAIR®), SORBITOL, PEG-32, KRZEMIONKA, GUMA CELULOZOWA, AROMAT, MIRYSTOILOSARKOZYNIAN SODU, METYLOKOKOILOTAURYNIAN SODU, SOK Z BRZOSKWINI (PRUNUS PERSICA), SACHARYNIAN SODU, KWAS CYTRYNOWY, BENZOESAN SODU, SORBINIAN POTASU, FENOKSYETANOL, ALKOHOL BENZYLOWY.

  Przeznaczenie

  higiena jamy ustnej, dla dzieci w wielu 0 - 6 lat

  Pojemność

  objętość netto: 50 ml

  Producent

  Coswell S.p.A.

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.