Biorepair Plus Pełna Ochrona, pasta do zębów do codziennego stosowania, 75 ml

Dostępny

15,61
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100007341

Wyrób medyczny naprawiający szkliwo. Bez fluoru. 

Możliwe skutki uboczne

W przypadku jakichkolwiek reakcji alergicznych z użyciem produktu należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Ewentualne reakcje alergiczne są kwestią indywidualną i nie można ich przewidzieć. 

Producent

Coswell

Przeznaczenie

Pasta do zębów do codziennego stosowania, która zwalcza bakterie w jamie ustnej.

Skład

Aqua, Zinc Hydroaxyapatite, Glyceryn, Hydrated Silica, Sorbitol, Silica, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Citric Acid, Tetrapotassium Pyrophoshate, Zinc PCA, Sodium Saccharin, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate,

Jak stosować

Stosować jak zwykłą pastę do zębów. Produkt można również stosować miejscowo za pomocą palca, utrzymując go w danym położeniu 30 sekund, a następnie przepłukać wodą. 

Waga

75 ml

Właściwości

Codziennie chroni naturalne zdrowie zębów przed erozją powodowaną przez kwasy oraz przed bakteriami będącymi przyczyną powstawania osadu nazębnego, kamienia i próchnicy. Biorepair Plus Pełna Ochrona to pasta na bazie aktywnych mikrocząsteczek biomimetrycznego hydroksyaldehydu microRepair, które pod względem budowy przypominają cząsteczki obecne na powierzchni zębów i które są w stanie przenikać w mikrouszkodzenia zębów, by naprawiać zniszczone szkliwo i zamykać osłonięte kanaliki zębiny. 

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.