Puwer Biotyna Multieffect, suplement diety, 30 tabletek

Dostępny
8,77

O produkcie: Puwer Biotyna Multieffect, suplement diety, 30 tabletek

100038889

Opis

Puwer Biotyna Multieffect suplement diety 30 tabletek to preparat zawierający 5 mg biotyny w jednej tabletce. Wzmacnia i poprawia wygląd włosów, skóry i paznokci.


Właściwości

Nutrikosmetyki tj. Puwer Biotyna Multieffect zawierają witaminy i minerały o udowodnionych właściwościach. Pomagają zadbać o piękny wygląd – ich systematyczne stosowanie jest tak samo skuteczne i korzystne dla wyglądu, jak w przypadku kosmetyków tradycyjnych. Puwer Biotyna Multieffect jest suplementem diety, który w każdej tabletce zawiera aż 5 mg łatwo przyswajalnej biotyny, tzw. witaminy piękna. Puwer Biotyna Multieffect wzbogaca codzienną dietę w duże dawki biotyny, która bierze m.in. udział w powstawaniu keratyny oraz w procesie różnicowania komórek naskórka i jego wytworów. Dzięki niej włosy, skóra i paznokcie pozostają w dobrej kondycji. Ma również inne właściwości.

  • Zmniejsza łamliwość paznokci.
  • Sprawia, że paznokcie są twardsze i mniej podatne na rozdwajanie.

Jak dawkować Puwer Biotyna Multieffect?

Puwer Biotyna Multieffect zaleca się przyjmować raz dziennie, po 1 tabletce. Należy ją połknąć, popijając odpowiednią ilością wody. Przekroczenie zalecanej dawki nie wpłynie na lepszą kondycję skóry włosów czy paznokci, nie przyspieszy również spodziewanych efektów.

Kiedy brać Puwer Biotyna Multieffect?

Biotyna, będąca głównym składnikiem tego suplementu, odpowiada m.in. za dobrą kondycję włosów, skóry i paznokci. Dlatego zaleca się jej stosowanie w przypadku, gdy pojawiają się problemy typu kruche i rozdwajające się paznokcie czy wypadanie włosów.

Jak działa Puwer Biotyna Multieffect?

Biotyna zawarta w suplemencie diety współtworzy keratynę oraz bierze udział w powstawaniu komórek naskórka. Przekłada się to bezpośrednio na poprawę wyglądu skóry, włosów i paznokci.


Tabela

Składnik W 1 tabletce RWS*
D-biotyna 5 mg 10000%

Skład

Składniki: D-biotyna, substancja wypełniająca: celuloza, substancja przeciwzbrylająca: skrobia ziemniaczana, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.


Jak stosować

Doustnie.


Dzienne spożycie

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.


Przeznaczenie

Suplementacja diety w biotynę.


Ostrzeżenia

  • Nie spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Preparat należy przechowywać w temperaturze od 15°C do 25°C w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Producent

STAKKO sp. z o.o.
ul. Harcerska 30
05-820 Piastów


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.