Biovitum Liquid Witamina K2, suplement diety, 30 kapsułek

10,00
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100014956

Biovitum Liquid Witamina K2 to preparat o unikatowej formule opartej w 100% na składnikach pochodzenia naturalnego, zamknięty w specjalnych kapsułkach miękkich wykonanych w całości z surowców roślinnych.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Producent

Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.

Przeznaczenie

Wspomaga mineralizację kości oraz przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Biovitum Liquid Witamina K2 uzupełnia codzienną dietę w wysokiej jakości witaminę K.

Skład

Składniki: Oliwa z oliwek extra virgin, skrobia z tapioki, menachinon, glicerol (substancja utrzymująca wilgoć)

Jak stosować

Stosować doustnie, popijając odpowiednią ilością wody.

Tabela

1 kapsułka zawiera: witamina K2 100 mcg (125% RWS).
RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Waga

Masa netto 5 g (30 kapsułek).

Właściwości

Witamina K to grupa związków określanych wspólnym mianem menachinonów. MK-7 jest długołańcuchową formą witaminy K, charakteryzującą się szczególnie wysoką biodostępnością i aktywnością w organizmie. Witamina K wspomaga mineralizację kości oraz utrzymanie prawidłowej ich struktury. Przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi oraz pomaga utrzymać zdrowe kości.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.