Bioxsine DermaGen Forte Serum przeciw wypadaniu włosów, 3 x 50 ml

Dostępny
142,89

O produkcie

100034198

Bioxsine Dermagen serum forte przeciw intesywnemu wypadaniu, wspomaga wzrost włosów i rewitalizuje słabe cebulki włosów.

Właściwości

Bioxsine Dermagen Forte Serum zostało opracowane z myślą o osobach, które cierpią z powodu bardzo silnego wypadania włosów.

Serum zawiera aktywną – ziołową formułę BioComplex B11 z wyselekcjonowanych fito-ekstraktów, aby skutecznie zmniejszyć wypadanie włosów oraz przyspieszyć wzrost grubszych i mocniejszych włosów. Nie zawiera parabenów, ftalanów ani barwników.

Aktywne składniki skuteczne w wypadaniu włosów są zasilane przez technologię liposomalną.  Są to cząsteczki witamin/minerałów zamknięte w otoczce wodno – lipidowej, które zasilają selektywnie wybrane tkanki.

Testy skuteczności dowiodły, że Serum Bioxsine Forte stosowane w sposób ciągły i regularny pomaga zapobiegać wypadaniu włosów, wspomaga wzrost włosów i rewitalizuje słabe cebulki włosów oraz zapewnia włosom sprężystość, objętość, połysk i witalność.

Na podstawie badań dermatologicznych, zaobserwowano wśród uczestników *:

100% zmniejszenie wypadania włosów,

93% mocniejsze włosy,

83% grubsze włókna włosa,

 

* Badanie randomizowane, kontrolowane placebo, przeprowadzone przez Uniwersytet w Pawii dotyczące szamponu i serum Bioxsine przez 6 miesięcy.

Jak stosować

Serum aplikować w rejon wypadania włosów - na skórze głowy. Delikatnie wmasować okrężnymi ruchami przynajmniej przez minutę, aż obszar zostanie dokładnie pokryty. Nie spłukiwać do następnego mycia włosów. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zaleca się regularne stosowanie wraz z szamponem Bioxsine Forte.

Przeznaczenie

Bioxsine Dermagen Serum Forte zostało opracowane dla osób, które borykają się z wypadaniem włosów lub chcą utrzymać i wspierać wzrost silniejszych i bardziej sprężystych włosów.

Pojemność

3 x 50 ml

Producent

Biota Pharma
Al. Jana Pawła II 27,
00-867 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.