BlanX O3X Black Paski wybielające, 10 sztuk

Marka: BLANX

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

118,99

O produkcie

100037469

BlanX O3X Black Paski wybielające.

Właściwości

Testowana klinicznie formuła wybielająca O3X ze 100% naturalnymi porostami arktycznymi i aktywnym tlenem cząsteczkowym łączy się ze 100% naturalnym aktywnym węglem w celu głębokiego i skutecznego działania przeciw osadzaniu się na szkliwie zębowym barwników z żywności, tytoniu i napojów, które powodują jego żółknięcie.
 
Unikalna kombinacja aktywnego molekularnego tlenu O3X i 100% naturalnego aktywnego węgla zapewnia niezwykłą biel zębów w zaledwie kilka dni (do 6 odcieni w 5 dni referując do europejskiej stomatologicznej Skali VITA).

Paski są delikatne dla szkliwa i dziąseł, nie wywołują podrażnień ani nadwrażliwości. Są bardzo cienkie, przezroczyste i elastyczne, dzięki czemu doskonale dopasowują się do łuków zębowych po odpowiedniej aplikacji.

Jak stosować

1. Rozerwij opakowanie foliowe, w którym znajdziesz długi pasek na górny łuk zębowy i krótki na dolny łuk.
2. Nałóż paski na łuki zębowe i dociśnij, aby zapewnić dobry kontakt z zewnętrzną i wewnętrzną powierzchnią zębów.
3. Pozostaw paski na zębach przez 10 minut.
4. Następnie usuń paski i umyj zęby swoją ulubioną pastą BlanX, aby usunąć pozostały żel.
5. Powtarzaj raz dziennie przez 5 kolejnych dni.

5-dniowa kuracja zawiera 5 sterylnie zamkniętych opakowań wewnętrznych. Każde opakowanie zawiera dwa paski – dłuższy na górny łuk zębowy i krótszy na dolny łuk zębowy - na każdy dzień 5-dniowej kuracji. Dzięki temu po każdej aplikacji można śledzić progres bieli zębów.

Przeznaczenie

5-dniowa kuracja zawiera 5 sterylnie zamkniętych opakowań wewnętrznych. Każde opakowanie zawiera dwa paski – dłuższy na górny łuk zębowy i krótszy na dolny łuk zębowy - na każdy dzień 5-dniowej kuracji. Dzięki temu po każdej aplikacji można śledzić progres bieli zębów

Uwagi

Dla uzyskania jeszcze lepszego efektu wybielającego, przed każdym użyciem pasków umyj zęby pastą do zębów BlanX O3X lub inną pastą z linii BlanX.

Nie jedz i nie pij podczas aplikacji oraz 15 minut po niej.

Dystrybutor

A.B.BERREN-HANDLOWY SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.