Blend-a-dent Complete Fresh, klej do protez, 47 g

Dostępny
20,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100009495

Klej do protez Blend-a-dent o świeżym miętowym smaku.

Ostrzeżenia

Nie używaj produktu częściej niż raz dziennie. Nie używaj nadmiaru produktu do niedopasowanych protez. Nie używaj więcej niż wskazane. Zawiera cynk, skonsultuj się z lekarzem, jeśli zażywasz inne produkty, zawierające cynk. Nie używać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Producent

Procter&Gamble

Przeznaczenie

Do mocowania protez pełnych i częściowych.

Skład

Calcium/Zinc PVM/MA Copolymer, Paraffinum Liquidum, Cellulose Gum, Petrolatum, Silica, Menthyl Lactate, Cl 14720, Aroma, Menthol, Cl 16185, Limonene.

Jak stosować

Dokładnie wyczyścić protezy i dziąsła. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy nałożyć krople kleju w odstępach wzdłuż krawędzi i na powierzchniach protezy, które stykają się z jamą ustną. Przed założeniem protez wypłukać jamę ustną wodą. Nasz klej do protez został tak opracowany, aby, reagując z wilgocią, tworzyć cienką, szczelną barierę chroniącą przed przenikaniem resztek jedzenia. Mocno docisnąć protezę w odpowiednim miejscu i krótko przytrzymać. Dla najlepszych rezultatów należy wstrzymać się na 15-30 minut z jedzeniem lub piciem. NIE należy używać więcej produktu niż pokazano na schemacie (nie więcej niż około 1,25 g, postępując zgodnie ze schematem). Jeśli produkt wycieka przez protezę, oznacza to, że użyto go za dużo.

catalog.Warning: catalog.images are for information only.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.