Blend-a-dent Plus Dual Power Best Hold, supermocny klej do protez, 40 g

Dostępny
14,89

O produkcie: Blend-a-dent Plus Dual Power Best Hold, supermocny klej do protez, 40 g

100044339

Opis

Delektuj się nawet twardymi pokarmami dzięki sile wysokiej jakości kremu do protez Blend-a-dent Plus Dual Power. Najlepsze umocowanie protezy spośród produktów Blend-a-dent. Dzięki bezkonkurencyjnemu mocowaniu i skoncentrowanej formule, która stopniowo uwalnia substancje klejące, Blend-a-dent Plus Dual Power sprawia, że pod koniec dnia wytrzymałość kremu utrzymuje się na poziomie 88% swojej początkowej siły. Dodatkowo zapewnia 10-krotnie silniejsze umocowanie (w porównaniu z protezą noszoną bez użycia kremu), dzięki czemu proteza pozostaje na miejscu przez cały czas, także podczas spożywania różnego rodzaju potraw. Wyposażony w standardową końcówkę umożliwiającą łatwe nakładanie kremu, Blend-a-dent Plus Dual Power jest dodatkowo bezsmakowy i nie wpływa na smak potraw.


Właściwości

Należący do serii Blend-a-dent klej do protez to preparat przeznaczony dla osób, dla których ważna jest precyzyjna pielęgnacja protezy zębowej. Produkt zawiera składniki, które przyczyniają się do jeszcze efektywniejszego podtrzymywania protezy. Dzięki temu długo utrzymuje się na swoim miejscu, co przekłada się na większy komfort jej noszenia. Należący do linii Blend-a-dent klej do protez sprawia również, że pod protezą nie gromadzą się resztki jedzenia. Wchodzący w skład serii Blend-a-dent klej do protez nie zawiera substancji smakowych. Pozostawia w ustach neutralny smak, co nie wpływa na zmianę smaku spożywanych potraw.

Jak działa klej do protez Blend-a-dent Plus Dual Power Best Hold?

Należący do serii Blend-a-dent klej do protez zawiera składniki o silnych właściwościach klejących, które są uwalniane stopniowo. Przyczyniają się one do solidnego mocowania protezy, a efekt utrzymuje się przez długi czas.

Jak stosować klej do protez Blend-a-dent Plus Dual Power Best Hold?

Blend-a-dent klej do protez stosuj zgodnie z zaleceniami producenta. Zacznij od dokładnego oczyszczenia dziąseł oraz protezy. Następnie zaaplikuj krem punktowo – na tych krawędziach i powierzchniach, które mają kontakt z jamą ustną. Przyłóż protezę i mocno ją dociśnij. Odczekaj 15-30 minut, zanim sięgniesz po jedzenie.

Czy klej Blend-a-dent Plus Dual Power Best Hold ma przeciwskazania do stosowania?

Wchodzący w skład serii Blend-a-dent klej do protez nie jest odpowiedni dla osób z nadwrażliwością na którykolwiek z jego składników. Pamiętaj, aby trzymać go z dala od dzieci.


Jak stosować

Instrukcja użycia:

  1. Dokładnie oczyść protezę i dziąsła.
  2. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, nałóż krem punktowo wzdłuż krawędzi i na powierzchniach protezy, które stykają się z jamą ustną.
  3. Przed założeniem protezy przepłucz jamę ustną wodą. Nasz krem do protez został tak opracowany, aby pod wpływem wilgoci tworzyć cienką, szczelną barierę chroniącą przed przedostawaniem się cząsteczek pokarmu.
  4. Mocno dociśnij protezę w odpowiednim miejscu i chwilę przytrzymaj.
  5. Dla najlepszych rezultatów odczekaj 15-30 minut przed jedzeniem lub piciem.

Przeznaczenie

klej do protez

Ostrzeżenia

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakiekolwiek składniki kremu.


Producent

Procter & Gamble

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.