Blend-a-dent Dual Protecion klej do protez, 40 g

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

19,49

O produkcie

100009469

Zyskaj pewność siebie dzięki bezpiecznemu umocowaniu protezy i niezrównanej czystości jamy ustnej, które zapewnia wysokiej jakości klej do protez Blend-a-dent Plus Dual Protection. Najlepsza technologia antybakteryjna spośród produktów Blend-a-dent. Idealny sojusznik w codziennym życiu, jeśli chodzi o długotrwałe umocowanie protezy oraz czystość i zdrowie jamy ustnej. Dzięki wysoce skutecznemu działaniu antybakteryjnemu i odświeżającemu miętowemu smakowi Blend-a-dent z najlepszą technologią antybakteryjną sprawia, że Twój oddech pozostaje świeższy nawet do 6 godzin (w porównaniu z wariantami Blend-a-dent Complete). Dodatkowo zapewnia silne umocowanie, tak aby proteza pozostawała na miejscu przez cały czas, także podczas spożywania różnego rodzaju potraw. Co więcej, węższa o 75% końcówka (w porównaniu z wariantami Blend-a-dent Complete) ułatwia precyzyjne nakładanie cienkiego paska kleju, zamiast pojedynczych punktów, przez co tworzy się specjalne zabezpieczenie, które zapobiega przedostawaniu się cząsteczek pokarmu pod protezę i zapewnia jeszcze większe poczucie komfortu i pewności siebie.

Skład

Calcium/Zinc PVN/MA Copolymer, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Cellulose Gum, Silica, CI 15985, Menthyl lactate, Aroma, CI 45410, Sodium Saccharin, Limonene, Cinnamal, Eugenol.

Jak stosować

Instrukcja użycia:

  1. Dokładnie oczyść protezę i dziąsła.
  2. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, nałóż klej punktowo wzdłuż krawędzi i na powierzchniach protezy, które stykają się z jamą ustną.
  3. Przed założeniem protezy przepłucz jamę ustną wodą. Nasz klej do protez został tak opracowany, aby pod wpływem wilgoci tworzyć cienką, szczelną barierę chroniącą przed przedostawaniem się cząsteczek pokarmu.
  4. Mocno dociśnij protezę w odpowiednim miejscu i chwilę przytrzymaj.
  5. Dla najlepszych rezultatów odczekaj 15-30 minut przed jedzeniem lub piciem.

Przeznaczenie

klej do protez

Ostrzeżenia

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakiekolwiek składniki kleju.

Producent

Procter & Gamble

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.