Blend-a-dent Plus Dual Protection, klej do protez, 40 g

Dostępny
20,69
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100009469

Klej do protez o smaku miętowym.

Ostrzeżenia

Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Nie używać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Nie używaj więcej kleju do protez, niż pokazano na rysunku (nie więcej niż 1,25 g). Jeżeli w ustach klej wysącza się spod protezy, użyto za dużo produktu. Nie używaj produktu częściej, niż wskazano. Blend-a-dent Foodseal i Blend-a-dent Dual Protection zawierają cynk. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli zażywasz inne produkty zawierające cynk. Nie używaj nadmiaru produktu do niedopasowanych protez. Nie używaj więcej, niż wskazane. Konsultuj się regularnie z dentystą, aby upewnić się, że masz odpowiednio dopasowane protezy. Słabo dopasowane protezy mogą osłabić Twoje zdrowie.

Producent

Procter&Gamble

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony do mocowania częściowych i pełnych protez.

Skład

Calcium/Zinc PVN/MA Copolymer, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Cellulose Gum, Silica, CI 15985, Menthyl lactate, Aroma, CI 45410, Sodium Saccharin, Limonene, Cinnamal, Eugenol.

Jak stosować

Wyczyść i osusz protezę. Nałóż cienki paski kleju, jak pokazano na rysunku w ulotce dołączonej do opakowania. Włóż protezę i dociśnij przez chwilę. Aby usunąć protezę, przepłucz usta ciepłą wodą, delikatnie poruszaj protezą, aż do momentu obluzowania. Ostrożnie wyjmij. Utrzymuj końcówkę i zakrętkę w czystości. W przypadku zatkania, udrożnij za pomocą odpowiedniego narzędzia. Wyciskać tubkę od góry, nie spłaszczać, nie zawijać.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.