Blue Cap, krem, 50 g

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

80,96

O produkcie

100009557

Blue Cap Krem to produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry w przebiegu łuszczycy, łojotokowego zapalenia skóry oraz łupieżu.

Właściwości

Pirytionian Cynku zawarty w BLUE CAP Spray-u, Kremie, Szamponie i Żelu do mycia posiada silne właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwdziała łojotokowi. Ponadto formuła BLUE CAP oparta na naturalnych składnikach, została poddana "AKTYWACJI MOLEKULARNEJ", która niewiarygodnie zwiększa siłę działania produktów. Zwiększone właściwości antyutleniające i biologiczne składników BLUE CAP dają doskonałe rezultaty w leczeniu łuszczycy, łupieżu, egzemy i innych chorób opartych na podobnym podłożu.

Skład INCI

Palmitynian izopropylu, kaprylan ortylu, poliglicerol-3-metyloglukonian distearynowy, kokoglukozyd, gliceryna, cyklometikon, stearynian glicerylowy, alkohol stearynowy, glukonian metylu 20, pirytionian cynku (0,1%), propylparaben, BHT (butylohydroksytoulen), alkohol, zapach, woda.

Jak stosować

Stosować dwa razy dziennie na zmienione miejsca. Zalecane jest stosowanie preparatu przez tydzień po ustąpieniu zmian na skórze.

Przeznaczenie

Do codziennej pielęgnacji skóry w przebiegu łuszczycy, łojotokowego zapalenia skóry oraz łupieżu. Zmniejsza złuszczanie się naskórka i łagodzi świąd. Dzięki specjalnej formule intensywnie nawilża skórę.

Pojemność

50 g

Uwagi

Produkty nie zawierają sterydów i cytostatyków! Działają szybko i skutecznie nie wywołując efektów ubocznych i dlatego mogą być stosowane u wszystkich pacjentów, w tym dzieci.

Producent

Catalysis Hiszpania

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.