Singularis Superior ekstrakt z buraka, 450 mcg, suplement diety, 60 kapsułek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

31,99

O produkcie

100045548

Singularis Superior ekstrakt z buraka, 450 mcg, suplement diety, 60 kapsułek to suplement diety przeznaczony dla osób chcących dbać o zdrowie układu sercowo-naczyniowego.

Właściwości

Suplement diety Burak Ekstra SABEET ® Singularis Superior zawiera ekstrakt z buraka (Beta Vulgaris) bez żadnych dodatków. SABEET ® jest opatentowaną oraz przebadaną formą buraka, który jest bogatym żródłem nieorganicznych azotanów.Burak jest również bogatym źródłem silnych przeciwutleniaczy i składników odżywczych, w tym magnezu, sodu, potasu i witaminy C i betainy, co jest ważne dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego.

Skład

Składniki: ekstrakt z buraka ( Beta vulgaris), substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), składnik otoczki (hydroksypropylometyloceluloza).

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Zalecana porcja suplementu diety: 2 kapsułki dziennie.

Przeznaczenie

Zdrowie układu sercowo-naczyniowego.Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowaniej diety. Chronić od światła i wilgoci.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowaniej diety. Chronić od światła i wilgoci.

Dystrybutor

Dystrybutor: Activepharm Labs sp. Z o.o. sp.
K. ul. Jana III Sobieskiego 9
59-220 Legnica

Producent

Singularis-Herbs Corporation Limited Liability Company USA 

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.