Calcium Gluconicum, suplement diety, 50 tabletek

Suplement diety uzupełnia niedobory wapnia. Posiada cytrynowy smak.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

17,40

O produkcie: Calcium Gluconicum, suplement diety, 50 tabletek

100007501

Opis

Suplement diety - tabletki o smaku cytrynowym.

Właściwości

Wapń jest jednym z podstawowych składników mineralnych odpowiadających za prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka. Wapń jest składnikiem budulcowym kości i zębów. Uczestniczy w przekazywaniu impulsów nerwowych, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w tym mięśnia sercowego. Bierze udział w procesie krzepnięcia krwi, mineralizacji kości oraz przyczynia się do prawidlowego metabozlizmu energetycznego.

Skład

Glukonian wapnia, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana - substancja spulchniająca, aromat cytrynowy, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca.

Dzienne spożycie

2 tabletki 3-4 razy dziennie podczas posiłków popijając płynami. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Ważne jest prowadzenie zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Przeznaczenie

Preparat stosuje się jako uzupełnienie diety w: stanach niedoboru wapnia w diecie oraz w stanach wzmożonego zapotrzebowania na wapń

Ostrzeżenia

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Producent

Hasco-Lek

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.