Canpol EasyStart Laktator ręczny

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

68,78

O produkcie: Canpol EasyStart Laktator ręczny

100001125

Opis

CANPOL EasyStart laktator ręczny (manualny) to niezwykle wygodny i łatwy w zastosowaniu produkt umożliwiający odciąganie nadmiaru pokarmu z piersi. W ten sposób wspomaga i reguluje proces laktacji.

Jak stosować

Stosować zewnętrznie, zgodnie z załączoną instrukcją. Przed zastosowanie umyć laktator (raz dziennie wygotować go). Umyć ręce i przetrzeć ciepłym, wilgotnym ręcznikiem pierś. Produkt przystawić do piersi w taki sposób, aby brodawka była umieszczona centralnie w lejku, systematycznie pociągaj za rączkę uruchamiającą tłok i odciągającą pokarm. Czynność należy powtórzyć przy drugiej piersi.

Dystrybutor

Canpol sp. z o.o. SKA
Słubica B, ul. Graniczna 4
96-321 Żabia Wola

Producent

Canpol Sp. z o.o.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"html":"CANPOL EasyStart laktator r\u0119czny (manualny) to niezwykle wygodny i \u0142atwy w zastosowaniu produkt umo\u017cliwiaj\u0105cy odci\u0105ganie nadmiaru pokarmu z piersi. W ten spos\u00f3b wspomaga i reguluje proces laktacji.","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.