Canpol Lovi, butelka dla niemowląt chroniąca odruch ssania, 150 ml + smoczek uspokajający 0-3 m.ż. 0120

Marka: LOVI

Butelka do karmienia dzieci z dynamicznym smoczkiem uspokajającym.

Dostępny
29,78

O produkcie: Canpol Lovi, butelka dla niemowląt chroniąca odruch ssania, 150 ml + smoczek uspokajający 0-3 m.ż. 0120

100012630

Opis

Zestaw Lovi butelka ze smoczkiem.

Właściwości

Zestaw LOVI nie zaburzający odruchu ssania to butelka LOVI Medical+ z dynamicznym smoczkiem do karmienia oraz dynamiczny smoczek uspokajający. Oba dynamiczne smoczki LOVI zostały wykonane z niejednorodnych warstw silikonu. Wydłużają się podobnie jak sutek mamy zgodnie z rytmem ssania dziecka. Butelka Medical+ bez obawy może być stosowana wśród dzieci karmionych piersią, ponieważ nie zaburza odruchu ssania u maluszka.
Smoczek wykonany jest z cienkiej warstwy silikonu. Rozciąga się i kurczy w rytm ssania dziecka. Mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej pracy.Twarda, szeroka, profilowana podstawa wykonana z grubszej warstwy silikonu stanowi stabilne oparcie dla warg i zapobiega zagryzaniu podstawy smoczka. Wyprofilowany kształt i odpowiednio dobrana szerokość podstawy wymuszają prawidłowe ułożenie warg.
Nowy, efektywny zaworek odpowietrzający SUPER vent eliminuje mieszanie się pokarmu z powietrzem. Dzięki temu zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki.

Przeznaczenie

Akcesoria dla dzieci.

Producent

Canpol Sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.