Centrum Silver 50+, suplement diety, formuła multiefekt, 100 tabletek

Marka: CENTRUM
49,85
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100001170

Centrum Silver 50+ to suplement diety który oferuje kompletny zestaw witamin i ważnych minerałów oraz niezbędne mikroelementy.

Dystrybutor

Pfizer Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 17B
02-676 Warszawa

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie należy stosować jako zamiennika zróżnicowanej diety. W czasie ciąży należy skonsultować zażycie centrum z lekarzem, ze względu na obecność witaminy A. Nie stosować, jeśli folia na opakowaniu jest uszkodzona. Przechowywać z dala od małych dzieci.

Producent

nd

Przeznaczenie

Preparat opracowany został na osób powyżej 50 roku życia. Jest to kompletna multiwitamina z odpowiednio wyważoną mieszanką składników, aby wspierać zmieniające się potrzeby zdrowotne.

Jak stosować

Spożywać doustnie.

Waga

129 g

Właściwości

Centrum Silver 50+ to kompletna multiwitamina, uzupełniająca pokłady składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Dzienne spożycie

1 tabletka dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.