Chicco, chusteczki do pielęgnacji piersi, 16 sztuk

Dostępny
7,49

O produkcie

100016555

Chicco chusteczki do pielęgnacji piersi - produkt przeznaczony do stosowania przed i po karmieniu. Chusteczki pozbawione są jakichkolwiek składników, które mogłyby potencjalnie zaszkodzić dziecku: parabenów, alkoholu, fenoksyetanolu, czy substancji zapachowych. Nie pozostawiają też smaku. 

Właściwości

Chusteczki do pielęgnacji piersi. Od pierwszego dnia życia dziecka. Nawilżają i chronią naturalne mechanizmy obronne skóry. Prebiotyczny Biolin utrzymuje dobrą mikroflorę dla ochrony, bezpieczeństwa i skuteczności. Witamina E i gliceryna odżywiają delikatną skórę piersi. Testowany dermatologicznie i mikrobiologicznie. Można stosować zarówno przed, jak i po karmieniu. 0 % parabenów, fenoksyetanolu, alkoholu, substancji zapachowych. Chusteczki nie pozostawiają żadnego smaku. Pierś nie wymaga przemywania przed podaniem jej dziecku. Naturalne białka. Formuła preparatu została wzbogacona w białko pszenicy i mleko.  

Skład INCI

 

Przeznaczenie

Pielęgnacja piersi przed i po karmieniu. 

Ostrzeżenia

Przed użyciem należy uważnie przeczytać etykiety, ostrzeżenia i instrukcje wskazane na opakowaniu produktu.

Pojemność

16 sztuk

Uwagi

  • testowane dermatologicznie i mikrobiologicznie

Producent

Artsana Poland Sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.